Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – F

Kahve falında F harfi ile başlayan sembollerin anlamı

Kahve falında faraş görmek üzüntüye işarettir, falda faraş görüntüsü görmek size yakın birisinin çıkardığı bir probleme üzüleceği anlamına gelir.

Kahve falında fare görmek kişinin çevresindekilere karşı dikkatli oması gerektiğini gösterir. Falda fare görüntüsü kazancın artacağını ancak etrafında bulunan dalkavuk karakterli kötü kişilere karşı, onlara dikkat etmeniz gerektiği konusunda bir uyarıdır.

Kahve falında fener görmek aydınlıga çıkacağınıza yorulur ve falda fener görüntüsü mutluluk dolu günlerin sizi çok yakında ziyaret edeceğinin habercisidir

Kahve falında fes görmek uçak yolculuğu sembolüdür, falda fes görüntüsü yakın bir zamanda hayırlı bir iş için uçakla bir yolculuğa çıkabilirsiniz anlamını taşır.

Kahve falında fıçı görmek kısmetin artacağına alamet eder, falda fıçı görüntüsü tuttuğunuz şeyler adeta altına dönüşüyor, etrafınızdaki kişilerinde sizden faydalanacağı ve zenginleşeceği anlamı taşır.

Kahve falında fındık görmek dedikodu simgesidir, falda fındık görmek kendinizi aşırı derecede dedikoduya kaptırmışsınız, başınıza iş alabilirsiniz dikkatli olun manasına gelir.

Kahve falında fıstık görmek işinizi ihmal ettiğinizi gösterirken, falda fıstık görmek aynı zamanda lüzumsuz işlerle uğraştığınızı, işinize biran önce sarılmazsanız sıkıntıya düşeceğinizin işaretidir.

Kahve falında fil dişi görmek hediye alacağına alamettir ve falda fil dişi görüntüsü görmek sizi mutlu edecek değerli bir hediye alabilirsiniz manasına gelir.

Kahve falında fil görmek çevrenizdeki zengin insanların desteği ile işinizde ilerleyeceğinizi gösterirken falda fil görüntüsü öte yandan bolluk ve bereketin artacağını, daha büyük kazançlara el atacağını işaret eder.

Kahve falında fincan görmek yalana işaret eder, falda fincan görüntüsü size anlatılanlara sakın ola ki inanmayın, etrafınızda sizi kandırmak isteyen kişiler olduğuna işaret eder.

Kahve falında fok görmek mirasa alamettir, falda fok balığı görmek hiç beklemediğiniz bir mirasa konacaksınız manası taşır. Kısmetiniz ve şansınızın açıldıgı anlamını da taşır.

Kahve falında füze görmek iyi değildir ve falda füze görüntüsü görmek aile içi huzursuzluk ve karışıklığın giderek artacağına işaret ederken, şimdiden gereken önlemi almalı ve yapmalısınız mesajı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir