Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – G

Kahve falında G harfi ile başlayan sembollerin anlamı

G harfi ile başlayan sembollerin kahve falındaki manalarıKahve falında gaga görmek gevezeliğe işaret ederken falda gaga görüntüsü gereksiz konuşmalar yapıyorsunuz, çok dinleyip, az konuşmalısınız anlamına gelir.

Kahve falında gazete görmek çok yakın bir zamanda kendinizi kimi olayların içinde bulabilirsiniz derken falda gazete görüntüsü görmek aynı zamanda iyi niyetiniz başınıza iş açacak anlamına gelir.

Kahve falında gelin görmek yakın zamanda bir evlilik haberine işarettir. Falda gelin görüntüsü görmek öte yandan sizi çok mutlu edecek bir şey kapınızda adeta sizi bekliyor anlamı taşır.

Kahve falında gelin ve damat görmek mutlu bir zaman dilimine gireceğinizi haber verirken falda görülen gelin ve damat bu dönemde bütün dileklerinizin nihayetinde gerçek olacağına alamet eder.

Kahve falında gelincik görmek aşık olacağınız manasını gelir. Bazen falda gelincik görüntüsü çok seveceğiniz birisi ile yakın zamanda karşılaşacak ve tanışacaksınız demektir.

Kahve falında gemi görmek mutlu olmaya işaret ederken, falda gemi resmi görmek bütün ruhsal sıkıntılardan, hastalıklardan kurtulacağına, kendinize yepyeni bir hayata doğru yol alacağınıza işarettir.

Kahve falında gerdanlık görmek aşk yaşantınızda sıkıntılar baş gösterebilir manası taşırken falda gerdanlık görmek zamansız bir ayrılık yaşayabilirsiniz anlamına da gelebilir.

Kahve falında geyik görmek kısmettir, falda geyik görüntüsü görmek maddi olarak dar da iseniz rahata erecek, evli iseniz bir çocuğunuz olacak, bekar iseniz zengin biri ile evleneceksiniz manasına gelir.

Kahve falında gözlük görmek çevrenizdeki negatif kişilerden uzak durun anlamı taşırken falda ortaya çıkan gözlük resmi bu kişilerin olay yaratacakları ve sizi de olayın içine çekmeye çalışacaklarını işaret eder.

Kahve falında gül görmek uzun süredir görmediğiniz bir kişi ile buluşup konuşacaksınız anlamı taşırken falda gül görüntüsü öte yandan da sizi sevindirecek gelişmelerin olacağını haber verir.

Kahve falında güneş görmek üzüntülerin nihayet sona ereceğine işaret ederken falda güneş görüntüsü görmek enerjinizin artacağına, etrafınızı aydınlatacağına, mutlu günlere gireceğine delalet eder.

Kahve falında güvercin görmek duygularınızı sakladığına işaret eder. Falda güvercin görüntüsü ne kadar saklasanız da siz onu çok seviyorsunuz manasına gelir. Uzun süredir görmediğiniz bir sevdiğiniz dosta rastlayacaksınız anlamana da gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir