Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – H

Kahve falında H harfi ile başlayan sembollerin anlamı

H harfi ile başlayan sembollerin kahve falındaki anlamıKahve falında haç görmek insan ilişkileri hakkında bilgi verir. Kahve falında çıkan haç sembolü istemeden de olsa söylediğiniz bir yalan sonradan sizi üzecektir manasını taşır.

Kahve falında hakim görmek beraat, kurtuluş anlamındadır. Kahve falında görülen hakim simgesi bütün negatif alışkanlıklardan aniden kurtulmaya karar vereceksiniz demektir.

Kahve falında halka görmek birleşmeyi tamamlamayı simgeler. Fallarda görülen halka şekli kısa sürede sevindirici bir haber alacaksınız anlamındadır.

Kahve falında hamile görmek büyük bir yükün altında olduğunuza işaret ederken falda hamile, gebe kadın görmek bütün sıkıntılara rağmen işinize sabır ve sebatla devam etmekle çok kazanacağınıza işarettir

Kahve falında hançer görmek tehlike işaret eder. Falınızda çıkan hançer resmi  çevrenizde sizi tehlikeye düşürmek isteyen insanlar var anlamı taşır.

Kahve falında havuç görmek fayda, sağlık mesajı verir. Kahve falınızda görünen havuç resmi tanıştığınız yeni bir dostunuzun size çok faydası olacak manasını taşır.

Kahve falında hayvan görmek birlik, beraberlik, dayanışma demektir. Falda çıkan bir hayvan görüntüsü sevdiğiniz kişi ile beraber zor bir iş başaracaksınız ifadesidir.

Kahve falında hazine görmek başarı, refah simgesidir. falda ortaya çıkan hazine resmi düşündüğünüz işte oldukça başarılı olacaksınız, cesaretle devam edin ifade eder.

Kahve falında hemşire görmek sırlar hakkında bilgi verir. Falda hemşire görüntüsü  saklamak zorunda olduğunuz sırrınızı en yakın dostunuza açabilirsiniz anlamı taşır.

Kahve falında heybe görmek parasal konularda dikkat çeker, fincanda görünen heybe resmi sizi sıkıntıya sokabilecek yüklü bir para elinizden çıkabilir bilgisi verir.

Kahve falında hilal görmek aydınlık haber demektir. Falda hilal görmek sizi oldukça sevindirecek bir haber alacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında hindi görmek şans simgeler ve falda çıkan hindi resmi girişeceğiniz hemen her işte şansınız sizinle birlikte olacaktır mesajı verir.

Kahve falında horoz görmek rekabet, yarışma mesajı verir. Falda horoz görmek dostlarınızla aranızı açmak isteyen kişiler çevrenizi sarmış anlamı taşır.

Kahve falında hurma veya hurma ağacı görmek huzur ifade eder. Sizi oldukça rahatlatacak bir tatile ihtiyacınız var, hemen gidin manasını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir