Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – I / İ / J

Kahve falında I, İ ve J harfi ile başlayan sembollerin anlamı

I, İ ve J harfi ile başlayan sembollerin kahve falındaki anlamıKahve falında ırmak görmek yeni mallar edineceğinin işaretidir. Falda görülen ırmak sıkıntılı günlerin geride kaldığını, aydınlık bir geleceğin kapıda olduğunu gösterir.

Kahve falında ibrik görmek genellikle bebek müjdeler, falda çıkan ibrik resmi yakınınızda bir hamile varsa erkek çocuk doğuracaktır, yoksa sevindirici bir haber alabilirsiniz demektir.

Kahve falında idam görmek çok iyidir, bir yeni başlangıcı gösterir. Falınızda çıkan idam görüntüsü iş ve çalışma yaşantınızda büyük başarıların yakında olduğunu simgeler.

Kahve falında iğne görmek bol paraya kavuşmaya delalet eder, falda çıkan iğne resmi maddi durumunuzun her geçen gün gittikçe düzeleceğini işaret eder.

Kahve falında ihtiyar görmek huzurlu bir ömre yorulur, falda çıkan ihtiyar insan resmi gelecekteki hayatınız bolluk, huzur, mutluluk içerisinde geçecek demektir.

Kahve falında iki çizgi görmek mal ve mülk edinmeye işarettir, falda kalın iki çizgi resmi yüklü bir miktarda kısa zamanda mala ve paraya kavuşacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında imam görmek dileğin gerçekleşmesine rivayet eder, falda çıkan imam resmi olmasını oldukça çok istediğiniz bir arzunuz nihayet gerçek olacak anlamına gelir.

Kahve falında imparator görmek güç ve iktidar sahibi olmaya işaret ederken, falınızda çıkan imparator görüntüsü şans oyunlarından oldukça büyük para kazanabilirsiniz demektir.

Kahve falında inci görmek başarı sembolüdür, falda görünen inci şekli yapmayı düşündüğünüz her şeyi başaracak güçte olduğunuzu simgeler.

Kahve falında incir görmek hayal kırıklığına alamettir, falda çıkan incir şekli sevdiğiniz kişiden negatif bir davranış göreceksiniz anlamına gelir.

Kahve falında inek görmek bereket sembolüdür, falda çıkan inek resmi evinize şimdiye dek olmadığı kadar mutluluk, huzur, bolluk geliyor anlamındadır.

Kahve falında insan görmek çevrenizle ilişkileriniz hakkında bilgi verir. Falınızda çıkan insan şekli; İki insan karşılıklı ise anlaşma, sırt sırta ise ufukta dargınlık görünüyor manasına gelir.

Kahve falında ip görmek yolculuğa delalet ederken, falınızda çıkan ip şekli yakın zamanda bir yolculuğa çıkabileceğinizi simgeler.

Kahve falında iskambil görmek kem göz sembolüdür, falınızda çıkan iskambil görüntüsü çevrenizde sizi kıskanan insanlar var demektir.

Kahve falında iskelet görmek kötü haber almaya yorumlanır. Falınızda görünen iskelet şekli sizi büyük bir üzüntüye boğacak bir olay ya da haberle sarsılacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında iskemle görmek gezmeye gitmeye işarettir, falda çıkan iskemle resmi düşündüğünüz tatile oldukça çok yakın bir zamanda çıkacağınızı işaret eder.

Kahve falında istakoz görmek bereketi temsil eder, falda görülen istakoz elinize yüklü miktarda bir para geçecek anlamına gelir.

Kahve falında çizme şeklinde İtalya simgesi görmek, falda çıkan İtalya resmi, İtalya’yı görmek arkanızdan dedikodu yapanı çevrenizden hemen uzaklaştırmalısınız demektir.

Kahve falında itfaiye görmek dedikoduya işarettir, falda itfaiye görüntüsü hakkınızda yapılan dedikodular size ulaşacak, oldukça çok üzüleceksiniz anlamına gelir.

Kahve falında izci görmek sevdiklerini görme delalettir, falda görünen izci şekli sevdiğiniz insanlarla bir yolculuğa çıkabilirsiniz demektir

Kahve falında jandarma görmek başarı sembolüdür, falda jandarma çıkması isteklerinizin gerçekleşeceğini, kendinize olan güveninizin artacağını yaptığınız her işte başarı kazanacağınızı simgeler

Kahve falında jilet görmek uzun süredir beklemede olan işinizi çok hızlı bir şekilde sonunda halledeceksiniz anlamını taşır.

Kahve falında jokey görmek elinizde olanları dağıtıp savurursanız kısa bir süre sonra sıkıntıya düşebilirsiniz manasını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir