Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – K

Kahve falında K harfi ile başlayan sembollerin anlamı

K harfi ile başlayan sembollerin kahve falındaki manalarıKahve falında Kabe görmek sizi çekemeyenlerin negatifinden kurtulacaksınız derken falda görünen Kabe şekli onlar neticede kendi dertleriyle uğraşacaklar, siz inançlarınız sayesinde kem gözleri alt edeceksiniz anlamına gelir.

Kahve falında kabir görmek tamirat, yenileme ifadesidir. Falda çıkan kabir resmi evinizde sahip olduğunuz bir eşya için tamirat işi ile uğraşabilirsiniz veya evinizden eşya çıkartabilirsiniz anlamını taşır.

Kahve falında kadeh görmek gizli sandığınız kimi sırlarınız başkaları tarafından kolaylıkla öğrenilecek anlamındadır. Falda görünen kadeh şekli yanlış kişilere sırlarınızı anlatıyorsunuz demektir.

Kahve falında kadın görmek dileğinin gerçekleşmesini müjdeler, falda görünen kadın resmi bir defaya mahsus olmak üzere istediğiniz bir şey kısa sürede gerçek olacak demektir.

Kahve falında kafa görmek yakın sürede tanışacağınız bir kişi size iyilik yapacaktır demektir. Falda görünen kafa şekli bu iyilik sayesinde sıkıntıdan kurtulacağına işarettir.

Kahve falında kafes görmek mal ve mülkünüzün artacağı manasını taşır. Falda çıkan kafes görüntüsü, Eviniz yok ise bir ev sahibi olacaksınız var ise ikinci evin sahibi olacaksınız demektir.

Kahve falında kalabalık görmek bugün şans sizden yana demektir, falda görünen kalabalık şekli  istediğiniz hemen her şeyi isteyebilir ve gerçekleştirebilirsiniz manasına gelir.

Kahve falında kale görmek çevrenizdeki sizi seven, daima koruyan biri olduğunu simgelerken falda kale görüntüsü aynı zamanda o kişiye itimat etmeli ve onun söylediklerini dinlemelisiniz manasına gelir.

Kahve falında kalem görmek şansının açılacağını simgeler, falda görünen kalem şekli kaderin bütün cömertliği sizin üzerinizde, şansınız sizden yana, haberiniz olsun demektir

Kahve falında kalın çizgi görmek sınır, bitiş anlamı taşır. Falda kalın çizgi görmek tüm sıkıntılarınızdan, dertlerinizden nihayet kurtuluyorsunuz manası taşır.

Kahve falında kalın paralel görmek seyahate işaret eder, falınızda görünen iki kalın paralel çizgi bir deniz seyahatine çıkmayı düşünebilirsiniz anlamına gelir.

Kahve falında kalp görmek tüm tersliklerden nihayet kurtulacağınızı ifade ederken falda çıkan kalp resmi aynı şekilde isteklerinizin sizin istediğiniz şekilde sonuçlanacağının işaretidir.

Kahve falında kama görmek şu sıralar içinizden geldiği gibi hareket etmelisiniz derken falda çıkan kama görüntüsü etki altında kaldığınızı, başkalarının düşünce ve kararlarını fazla dikkate aldığınızı işaret eder.

Kahve falında kamçı görmek sıkıntınız var ve bu durumdan tek başınıza çıkamazsınız derken falda çıkan kamçı resmi yakınlarınızdan yardım istemelisiniz anlamını taşımaktadır.

Kahve falında kanat görmek bir seyahate çıkacağınızı temsil ederken falda çıkan kanat şekli aynı zamanda bu yolculuk sayesinde hayırlı bir iş yapacağınız anlamına gelir.

Kahve falında kandil görmek yakında sıkıntıya düşeceğinizi işaret ederken falda çıkan kandil resmi buna işlerinizde dikkatsiz davranmanın yol açtığını gösterir, biran önce kendinizi işlerinize vermeniz gerektiğine işaret eder.

Kahve falında kap görmek yeni bir atılım ifadesidir ve falda çıkan kap görüntüsü yeni bir iş girişiminde bulunacağınızı ve yeni alanlara doğru ilerleyeceğinizi haber verir.

Kahve falında kapı görmek bir uğursuzluk sembolüdür, falda çıkan kapı görüntüsü bütün negatif insanlar ve olaylar etrafınızda, önleminizi alıp uzak durmalısınız demektir.

Kahve falında kaplan görmek münakaşa ifadesidir, falda görünen kaplan şekli çok kısa bir sürede birisi ile nedensiz tartışacak ve üzüleceğini işaret eder.

Kahve falında kaplumbağa görmek uzun sürecek bir ilişki sembolüdür, falda çıkan kaplumbağa şekli, erkek iseniz güzel bir kadın ile bayan iseniz yakışıklı bir erkek ile tanışacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında karagöz görmek işlerinizi ve sizi sevenleri ihmal ediyorsunuz anlamına gelir. Falda çıkan karagöz resmi kendinizi toplayıp biran önce onlara vakit ayırmalısınız, yoksa siz ihmal edilecek durumuna gelebilirsiniz manası taşır.

Kahve falında karanfil görmek aşka işarettir, falda çıkan karanfil görüntüsü yakın bir zamanda büyük bir aşk yaşayacaksınız anlamını taşıyor.

Kahve falında karasinek görmek iyiye yorulmaz ve falda görünen kara sinek şekli dost sandığınız bir kimsenin nankörlüğünü göreceğinizi işaret eder.

Kahve falında kare şekli görmek sürekli gelire işaret eder, falda çıkan kare görüntüsü yakın zamanda uzun soluklu iyi bir gelire sahip olacağınız anlamına geliyor.

Kahve falında karga görmek beklentileriniz yine gerçekleşmeyecek demektir. Falda çıkan karga resmi maalesef ki sevdiğiniz kişi sözünde durmayan bir kişi manası taşır.

Kahve falında karınca görmek kazanç simgesidir, falda çıkan karınca görüntüsü çok çalışmanız ve emekleriniz sayesinde kazançlı ve bolluk içinde bir yaşantınız olacağının habercisidir.

Kahve falında karides görmek zenginliğe delalet eder, falda çıkan karides görüntüsü bir yemeğe davet edileceksiniz, sonunda çok mutlu konuşmalar yapacak, sevdiğinizin duygularına ortak olacaksınız manasına gelir.

Kahve falında karpuz görmek aşk yaşantınızda sıkıntılardan ve çalkantılı dönemden kurtulacaksınız demektir. Falda çıkan karpuz şekli öte yandan kendi kararlarınızı uygulamaya koyacağının işaretidir.

Kahve falında kartal görmek güç ve kuvvet simgesidir, falda çıkan kartal görüntüsü uğrunda mücadele ettiğiniz hemen her şeyi kazanacak ve çok güçlü olacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında karyola görmek doğum müjdesidir, falda çıkan karyola resmi yakınlarınızın birinden gelecek bir doğum haberi alacaksınız, çok sevineceksiniz demektir.

Kahve falında kase görmek terfi ve kazanç simgesi olup falda görünen kase şekli işlerinizde gösterdiğiniz emek ve çabalarınızın mükafatı çok başarı ve kazanç elde edeceğiniz manasına geliyor.

Kahve falında kasket görmek terfi edeceğiniz manasını taşır, falda çıkan kasket görüntüsü bugünlerde işinizle ilgili oldukça kazançlı bir teklif alacağınızı gösterir.

Kahve falında kavak görmek ümidinizi kaybetmemelisiniz manası taşır. Falda çıkan kavak görüntüsü istediğinizi gerçekleştireceksiniz, ancak biraz daha vakit var demektir.

Kahve falında kayık görmek feraha ereceksiniz demektir, falda çıkan kayık şekli gönlünüzdeki kederi, negatif enerjiyi, sıkıntıları bir kenara atacağınızı ve çok kısa bir sürede aydınlığa çıkacağınızı haber eder.

Kahve falında kayış görmek iyiye yorumlanmaz ve falda görülen kayış şekli yakında negatif bir haber alabilir, gerilimli ortamların içinde kendinizi bulabilirsiniz demektir.

Kahve falında kaz görmek çok güzeldir ve falda çıkan kaz şekli ailenizde neşe ve huzur, bolluk ve bereketin olacağının, enerjinizin pozitif yönde artacağının işaretidir.

Kahve falında kazan görmek hiç iyiye yorulmaz ve falda görülen kazan şekli kısa bir süre sonra bir ölüm haberi alacağınız manasına gelir.

Kahve falında kazık görmek mutluluk sembolü olup, falda çıkan kazık görüntüsü mutluluğunuz her geçen gün artarak neşe ve sevincinizin devam edeceği bir zaman dilimine gireceğinizi haber verir.

Kahve falında kazma görmek sürprizlere hazır olun demektir. Falda görünen kazma şekli bu günlerde elinize bol miktarda para geçecek, bu elle tutulur bir para ile yapmak ve almak istediklerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Kahve falında keçi görmek düşman birine yorulur, falda çıkan keçi şekli çevrenizde dost görünen ama arkanızdan kuyunuzu kazan, oldukça inatçı düşmanlarınızın olduğunu işaret ediyor.

Kahve falında kedi görmek insanlara karşı dikkatli olmak gerektiğini belirtir, falda çıkan kedi resmi çevrenizdeki kişinin size faydası olmakla beraber, istemeden verdiği zararı da olduğu yönünde mesaj taşır.

Kahve falında kelebek görmek dostunu ve düşmanını iyi tanı demektir. Falda kelebek şekli görülmesi sakın dost gibi görünenlere inanıp ailenizi riskli işlere atmayın, iyi niyetinizi kullanmak isteyen kişiler var çevrenizde, çok dikkatli olmalısınız anlamına gelir.

Kahve falında keman görmek bencil ve egoist olduğunuzu gösterirken falda çıkan keman resmi bu davranışlarınız yüzünden çevrenizdeki insanları üzüyor ve kızdırıyorsunuz demektir.

Kahve falında kemer görmek kısmetinin açıldığını gösterirken, falda çıkan kemer şekli öte yandan hayallerinizin gerçekleşme zamanının geldiğini, şimdiden bunun tadını çıkartacağın anlamını taşıyor.

Kahve falında kertenkele görmek dedikodudan uzak durmak gerektiğini gösterir. Falda görünen kertenkele şekli dedikodu yaparak etrafınızdakileri gereksiz ve lüzumsuz yere üzüyorsunuz manasına geliyor.

Kahve falında kese görmek keder ve tasalarını bir kenara atıyorsun manası taşır ve falda çıkan kese görüntüsü artık içinizde bir şeyleri biriktirmeyi bırakın anlamına gelir.

Kahve falında keser görmek hayal kırıklığı ifadesidir, falda keser görüntüsü içinde bulunduğunuz iş veya durum, artık istediğiniz şekilde sonuçlanamayacak anlamına gelir

Kahve falında kılıç görmek sevdiğiniz kişi ile aranızda başka biri yüzünden tartışma çıkabilir derken falda çıkan kılıç şekli bu ilişkide bir üçüncü kişinin varlığı söz konusu olabilir, aranız açılabilir demektir.

Kahve falında kırlangıç görmek şansının açıldığını ifade ederken falda çıkan kırlangıç resmi şans oyunu oynayabilirsiniz, çok ani bir maddi kazancın kapınızda olacağının işaretidir.

Kahve falında kız çocuk görmek, falda çıkan kız çocuk görüntüsü, Düşmanlarınız sizin başarınız karşısında oldukça şaşırıp üzülecekler, onları halt edeceksiniz demektir

Kahve falında kız görmek istekleriniz kısa bir süre için gecikecek ama sonunda mutluluk senin olacak anlamına geliyor

Kahve falında kızak görmek talihsiz günlerin nihayet son bulduğunu, şans ve bahtınız açıldığını, artık talihin sizden yana olduğunun habercisidir.

Kahve falında kilise görmek dikkat sembolüdür, falda çıkan kilise şekli dikkatli olmazsanız başınıza bir iş alabilir, büyük sıkıntı içerisine düşebilirsiniz demektir.

Kahve falında kilit görmek girişimlerinizin önünde oldukça çok engeller var demektir. Falda görünen kilit görüntüsü bunları aştığınız takdirde önünüz açılacak ve işlerinizi bir yoluna koyabileceksiniz manası taşır.

Kahve falında kiraz görmek çok mutlu olacağınız bir olay yaşayacaksınız demektir. Falda çıkan kiraz şekli bu sevgiliyle ilgili bir haber alacağınız manasına gelir.

Kahve falında kirpi görmek yorgun olduğunuzu gösterir ve falda çıkan kirpi resmi kısa bir süre de olsa kesinlikle tatil yapmaya ihtiyacınız var anlamına gelir.

Kahve falında kitap görmek feraha erme işaretidir ve falda çıkan kitap şekli sıkıntılı günlerden ve hastalıklardan nihayet kurtulacağınız anlamını taşıyor.

Kahve falında koç görmek etrafında saygı gören önemli biri ile tanışacaksınız demektir. Falda çıkan koç görüntüsü bu kimse sayesinde bir çok kapının size açılacağına işarettir.

Kahve falında koltuk değneği görmek kısa süreli de olsa bir yolculuğa çıkacağının haberini veriyor.

Kahve falında koltuk görmek başarılı bir iş yaşantınız olacağını gösterirken falda görünen koltuk şekli sizin yükseleceğini, sağlam ve köklü temeller üzerine işler kuracağınızı ifade eder.

Kahve falında kolye görmek sizin için önemli bir kişiden bir hediye alacağınıza, kalpten sevinerek, duygulu anlar yaşayacağınıza işarettir.

Kahve falında konak görmek, falda çıkan konak görüntüsü, Sabrınızın meyvelerini toplayacak, İleriki hayatınız huzur içerisinde geçecek, biraz daha sabretmelisiniz demektir.

Kahve falında kurdele görmek ayaklarınızı yerden kesecek, neşe ve sürpriz dolu bir olay sizi bekliyor, hazırlıklı olun anlamına gelir.

Kahve falında koru görmek çevrenizde iki yüzlü insanlar var, size iyi duygular beslemeyen bu kişileri fark edeceksiniz demektir.

Kahve falında kova görmek işlerinizde başarılı olmak bakımından biraz daha fazla çalışmalısınız, gayret etmelisiniz, ayrıca çok göze gelen bir kimse olduğunuz anlamına gelir.

Kahve falında kovboy görmek yeni bir aşk macerası yaşayacağınız manasına geliyor. Yalnızlığınız nihayet son bulacak demektir.

Kahve falında koyun görmek unuttuğunuz bir adağınız var, bir an önce yerine getirmelisiniz demektir.

Kahve falında köpek balığı görmek düşman demektir, falda köpek balığı görüntüsü bir yakınınız arkanızdan dedikodunuzu yapıp iş çeviriyor, siz bunu öğrenecek ve tartışacaksınız demektir.

Kahve falında köpek görmek dostluk sembolüdür, falda görünen köpek şekli sizi seven kişinin sadık olmasına ve size olan güvenine inanın, sizi çok seviyor.

Kahve falında köprü görmek yeni bağlantılar kuracak, anlaşma ve ortaklık yapacaksınız demektir. Falda görünen köprü resmi yerine gelecek isteklerinizden dolayı hayli kazançlı çıkacaksınız anlamı taşır.

Kahve falında kubbe görmek başarıya işarettir ve falda görünen kubbe şekli enerjinizin çok olumlu olduğu, yaptığınız ve istediğiniz her işte başarı kazanma dönemindesiniz anlamı taşır.

Kahve falında kuğu görmek murada erme ifadesidir ve falda çıkan kuğu görüntüsü uzun zamandır beklediğiniz haber nihayet kapınıza geliyor, muradına eriyorsunuz manasına gelir.

Kahve falında kulak görmek sevinçli haber duymaya işaret ederken, falda çıkan kulak şekli aynı zamanda ailenizden biri ile iftihar edecek ve gurur duyacaksınız demektir.

Kahve falında kule görmek hatalı davranışlarınız neticesinde güç durumlara düşebilir, yıkım ve kayıplarla karşı karşıya kalabilirsiniz anlamına gelmektedir.

Kahve falında kumbara görmek büyük miktarda bir para kaybınız olacağı anlamına gelir.

Kahve falında kumral görmek aşk yaşantınızdaki inişli ve çıkışlı dönem bitiyor, güzel günler başlıyor, karşılıklı anlaşma ve konuşmalara işarettir

Kahve falında kundura görmek çok sıkıntılı günlerin artık sona erdiğini, ardından pozitif ve güzel günlerin geldiğini haber verir.

Kahve falında kupa görmek çalışmalarınıza çok daha güçlü ve sıkı sarılmalısınız, başarı sizin ödülünüz olacak demektir.

Kahve falında kurbağa görmek beklediğiniz görüşme nihayet oluyor, sevdiğiniz kişi ile oldukça çok ciddi bir konuşma yapacaksınız demektir.

Kahve falında kurt görmek evinize dost gibi görünen bir düşmanınız giriyor, kim olduğunu bulmaya çalışın anlamına gelir.

Kahve falında kuş görmek hayırlı bir iş için çok yakında kapınızı çalacaklar, kalabalık ziyaretçilerin olacak demektir.

Kahve falında kuş yuvası görmek bu sıralar kimi uygunsuz yerlere gittiğinizi veya işler yaptığınızı gösterir, bunun ortaya çıkacağı anlamına gelir.

Kahve falında kuyruklu yıldız görmek oldukça uzak bir yerden beklenmedik misafiriniz gelecek demektir.

Kahve falında kuyu çıkrığı görmek borçlarınızdan kurtulup nihayet derin bir nefes alabileceksiniz, kısa zamanda huzura kavuşacaksınız demektir.

Kahve falında kuyu görmek aklınız bu aralar kötü şeylere çalışıyor, yakınlarınızdan birini aldatmayı düşünüyorsunuz, sakın yapmayın anlamındadır.

Kahve falında kuzu görmek sessiz ve sakin bir şekilde bütün dilekleriniz nihayet gerçekleşecek anlamına gelir.

Kahve falında küçük daire görmek maddi ve manevi huzuru, mali, özel, ve iş yaşantınızdaki başarıların devamını simgeler.

Kahve falında küpe görmek ummadığınız bir para bir anda elinizde olacak, borçlarınızdan kurtulacaksınız demektir.

Kahve falında kürek görmek çalıştıklarınızın ve alın teri emeklerinizin karşılığını nihayet artık alacaksınız anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir