Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – L

Kahve falında L harfi ile başlayan sembollerin anlamı

L harfi ile başlayan sembollerin kahve falındaki anlamlarıKahve falında lale görmek şu ana dek arkadaş kabul ettiğiniz birine aşık olacaksınız, aşkınız da karşılık bulacak manasına gelir.

Kahve falında lamba görmek bir toplantıya davet edileceksiniz, burada neşeli saatler geçirecek ve etrafınızı da aydınlatacaksınız anlamı taşır.

Kahve falında lavabo görmek şimdiye dek yaptığınız iyiliklerin nihayet karşılığını bulacak, takdir ve mükafatını göreceksiniz şeklinde yorumlanır.

Kahve falında lazımlık görmek hastalıklardan kurtulacak, nihayet şifa bulacaksınız, sağlığınıza kavuşacaksınız manasını taşır.

Kahve falında leğen görmek hoşlandığınız kimse ile beraber olmak, ondan haber almak istiyorsunuz, öncelikle hazırlanın haber geliyor ve görüşeceksiniz demektir.

Kahve falında leylek görmek planladığınız seyahate çıkacak veya bir toplantıya katılacaksınız. Size uzak ve uzun bir yol görünüyor demektir.

Kahve falında limon görmek zengin olan ancak fikirlerini beğenmediğiniz kibirli biriyle iş yapmak durumunda kalacaksınız demektir.

Kahve falında lokomotif görmek bu sıralar her iş için oldukça çabuk karar vermelisiniz, yoksa elinizdeki işleri ve imkanları kaçırabilirsiniz anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir