Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – M

Kahve falında M harfi ile başlayan sembollerin anlamı

M harfi ile başlayan sembollerin kahve falındaki manalarıKahve falında madalya görmek kaybı geri bulmaya işaret eder, falda çıkan madalya resmi, Kaybettiğiniz ve çok aradığınız bir eşyayı nihayet bulacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında mağara görmek göze geldiğini simgeler, falda çıkan mağara şekli yapacağınız kısa seyahati herkesten gizleyin, şuan herkesin gözü sizin üzerinizde, nereye gittiğiniz ve ne yaptığınız çok merak ediliyor demektir.

Kahve falında makara görmek aksilikler yaşayacağınıza işarettir, falda çıkan makara görüntüsü planlamış olduğunuz seyahate çıkamayacağınızı temsil eder.

Kahve falında makas görmek sıkıntı yaşanacağını gösterir, falda çıkan makas resmi sevdiğiniz bir kişi ile aranız her geçen gün iyice açılacak, araya giren soğukluk, ayrılmanıza sebep olacak anlamına geliyor.

Kahve falında makine görmek başarısızlığa delalettir, falda çıkan makine şekli yapmayı düşündüğünüz veya sizin hayal kurduğunuz gibi, bir işte hiç de başarılı olamayacaksınız anlamını verir.

Kahve falında manda görmek size kötülük yapmak isteyenlerle mücadeleyi bırakmayın, gücünüz karşısında size bir şey yapamayacaklar, siz kazanacaksınız demektir

Kahve falında mandal görmek sinirleriniz bu sıralar oldukça bozuk ve gergin, sakın önemli kararlar almayın, sonradan pişman olabilirsiniz demektir.

Kahve falında mandolin görmek farklı kültürdeki kişilerle tanışacak, yepyeni ortamlara gireceksiniz, onlarla iyi dost olacaksınız, çevre değişikliği yaşayabilirsiniz demektir

Kahve falında mangal görmek çok yakında elinize para ya da mal geçeceğini simgeliyor, bekleyin ve görün demektir.

Kahve falında mantar görmek gerek işinizde gerek sosyal yaşamda tam başarı sağlıyorsunuz, çevreniz sizi çok seviyor, hemde çok kıskanılıyorsunuz anlamı taşır.

Kahve falında martı görmek yakın olan bir dostundan sevindirici bir mesaj ve haberler alacaksınız haberi verir.

Kahve falında marul görmek özel yaşantınızda bir duraklama yaşayabilirsiniz, kimi aksaklıklar doğabilir, bu sizden yana değil karşı taraftan dolayı bir problem anlamındadır.

Kahve falında masa görmek önemli bir toplantıya kısa sürede davet edilecek, önemli konuşmalara ve kararlara ortak olacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında maymun görmek her türlü şaklabanlığı ve negatifliği kendine huy edinmiş birisi etrafınızda, çok dikkat etmelisiniz, bu kimse yüzünden zor durumda kalabilirsiniz anlamına gelir.

Kahve falında mektup görmek uzaklarda beklediğiniz bir kimseden, yakın zamanda yazılı ve sevindirici bir haber alacaksınız demektir.

Kahve falında meme görmek çok sevineceğiniz, arkası arkaya iki haber alacaksınız, sevinç ve temiz göz yaşını bir arada yaşayacaksınız demektir.

Kahve falında merdiven görmek adımlarınızı çok sağlam attığınızı, yavaş yavaşta olsa çektiğiniz sıkıntıların neticesine geldiniz anlamına gelir

Kahve falında meşale görmek elinize geçecek çok büyük bir şansı ve fırsatı değerlendireceğini, iş yaşantınızda büyük başarı elde edeceğinizi temsil eder.

Kahve falında meyve görmek bu sıralarda havadan sudan etrafınızla ilgili değişik haberler alacak, dedikodular duyacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında mezar taşı görmek hastalıklar sürekli etrafınızda dolaşıyor, dikkat etmelisiniz yoksa yataklara düşebilirsiniz anlamına gelir.

Kahve falında mısır görmek beklediğiniz para kısa sürede elinize parça parça geliyor, artırıp birikim yapacaksınız demektir.

Kahve falında mızrak görmek çok hızlı bir şekilde para kazanacak, kazançlı ve sevinçli bir hafta geçireceksiniz anlamına gelir.

Kahve falında mide görmek uzun ve mutlu bir yaşam yaşamak istiyorsanız herkese iyi ve eşit davranın, yoksa siz nasıl davranıyorsanız onlarda size öyle davranır, şikayet etmemelisiniz demektir.

Kahve falında midye görmek boğazınıza çok düşkünsünüz, fazla yemek yiyorsunuz, bundan dolayı rahatsızlık geçirebilirsiniz anlamına gelir.

Kahve falında miğfer görmek etrafınızdaki kişilerin sözlü saldırılarına maruz kalabilir, kendinizi bir anda büyük bir tartışma ortamının içerisinde bulabilirsiniz manasına gelir.

Kahve falında mikrofon görmek kısmetiniz bugünlerde oldukça açık, etrafınız tarafından oldukça beğenilecek, bunların haberlerini alacaksınız demektir.

Kahve falında mikroskop görmek daha önceleri hiç yapmadığınız yeni hobilerle uğraşacak, sanatsal yönünüzü keşfedebilirsiniz demektir.

Kahve falında minare görmek dargın olduğunuz bir kişi ile araya girenler sayesinde nihayet barışacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında motosiklet görmek sizi seven dostlarınızın biri yakında beklemediğiniz bir iyilik yapacak, şaşıracak ve sevineceksiniz manasını taşır.

Kahve falında mum görmek arzularınıza ancak uzun bir süre sonra kavuşacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında musluk görmek her şey mükemmel gidiyor artık gereksiz yere üzülmenize gerek yok, boş yere vesvese yapıyorsunuz demektir.

“Kahve Falı – M” için 2 yanıt

Dalgaların M harfi çizmesi
Sayın admin; rüyamda işyerimin olduğu caddede iki sokak ve bir meydan yemyeşil denizle kaplanmıştı. Deniz çok yüksek değildi yalnız dalgalı bir denizdi. Dalgalar dik seklindeydi. Dalgalar M harfi ne beziyordu. M harfi şeklindeki dalgalar yeşildi. M harfi şeklindeki dalgaların kenarları kahverengi idi.
Ben ve annem, babam beyaz arabadaydık ve araba caddede durdu, bende yesil denizin içine indim. Denizin icinde yurumeye basladim. Rüyam burada bitdi. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim yorgun ve aşırı endişeli, aşırı korkmuş. Hastalık yüzünden çok korkulu günler geçirdik .Bu şekilde bu rüyayı gördüm, inşallah hayra çıkar.

Gül merhaba, bu olağanüstü değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyanız gerçek hayatınızda oldukça iniş – çıkışlı, belki de biraz gergin ve heyecanlı bir dönem geçirdiğinizi gösterirken öte yandan da bilinçaltınızda büyük bir sessizlik, huzur özlemi olduğunu anlatmakta ve önümüzdeki günlerde bu özlemlere kavuşacağınızı belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir