Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı

Kahve falı hakkında genel bilgiler

Kahve falı, kahve fincanı ve kahve tabağında telveden meydana gelen şekillerin, fala bakan kişi ve baktıran arasındaki iletişim ve falcının yorum yeteneği ile bir arada harmanlanarak yorumlanması sanatıdır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, konunun bilimsel olmadığını bilip, kahve falı veya diğer fallarda çıkan yorumlara göre hareket etmemektir.

Kahve falı nedirBir diğer önemli konu ise alın terinizle kazandığınız parayı hocalara, cincilere, falcılara kaptırmamak gereklidir. Lütfen düşünün geleceği gördüğünü iddia eden bir falcı neden sizin 10, 20, 50 veya 200 liranıza tenezzül edip vakit harcasın. Kendi falına bakar, gömü bulur, piyangoda çıkacak numaraları görür, ya da fiyatı yükselecek hisse senetlerini bilir ve büyük bir servet sahibi olur. Lütfen eğlenceyi kabusa çevirmeyin, bunun sadece hoşça vakit geçirmek için bir araç olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

“Kahve Falı” için bir yanıt

Bu aralar rüyamda çanta satan dükkanlar görüyorum ama hiç birinden satın almıyorum. Son rüyamda annem ve küçük kızımla Adana’da bir cantacıdayız. Bu arada ben Kıbrıslıyım ve Kıbrıs’ta oturuyorum. Çantacıdan cıkınca annem bir araba buluyor ve sürmeye başlıyor, sol şeritten sürüyor, neredeyse kaza yapacak, sonra bir tepe gibi bir yerde duruyor. Oradaki bir ev de tuvalet kuyusunu boşaltıyor ve her yer lağım. Bir anda annem ve kızım o lağımın içine düşüyor. Ben “kurtarın” diye bağırıyorum. Uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir