Kategoriler
Fal Kehanet

Kanser Hastasıyım. İyileşecek Miyim? Tarotu

Sağlık durumu tarot yorumu

Şuan dünyadan geri çekildiginizi içe dönük duygular yaşadıgınız söylüyor kartlarınız, yanlız kalmayı tercih ettiginiz görünüyor. Sabrınızın sınandıgı bir dönemden geçtiginizi haber veriyor kartlarınız, ancak parasal yönden alacagınız bir destek sizi rahatlatacak, elinize toplu bir para geçecek.

Hayatınızda şükran ve minnet duyacagınız bir olay yaşayacaksınız, kartlarınız güzel haberler alacagınızı ve uzun zamandır görüşmediginiz kimselerle görüşeceginizin söylüyor. Ailenizden ve yakın çevrenizden destek alacaksınız, yeni ortamlar yeni çevreler görünüyor.

Sabrın ve zamanın sizi isteklerinize taşıyacagını biliyorsunuz. İş ve parasal yönden atılacak bir adımı gösteriyor kartlarınız, bu kart yeni iş alanlarına dogru gireceginizi ayrıca birden fazla kimseyle yapılacak ticari bir anlaşmayla ortaklıgıda gösteriyor.

Falınızda gelen güneş kartı saglıgınız ile ilgili bir iyilişme sürecine gireceginizi bedenen ve ruhen kendinizi daha iyi hissediceginizin habercisi, güneşin enerjisi ile yenileneceksiniz, bu kart aynı zamanda yeniden doğuşu, sıkıntılı dönemleri geride bırakacagınızında habercisidir.

Yaşadıklarınıza ragmen hayatta dair mücadeleniz taktir edilecek, siz kolay pes edecek bir kimse degilsiniz, güçlü enerjiniz sayesinde olayların ve yaşanan sıkıntıların üstesinden gelinecegini söylüyor falınız. Geçmiş zamanda yaşanmış bir tartışma yeniden gündeme gelicek, sakinliginizi ve haklı oluşunuzu korumalısınız, Karşı taraf kazandıgını zannediyor ancak kaybeden taraf bunu ileride görücek. pişmanlıklarla kapınıza gelebilir.

Geçmişteki günleri yaşıyor olaylara duygusal açıdan baktıgınız görünüyor. Yaşadıklarınız ilahi güçler tarafından sınanıyor, gelecek yaşamınızda kendi imkan ve çabalarınızın sonucunda başarılarınız sonuç verecek.

Sağlıklı günler dilerim. Mina.

“Kanser Hastasıyım. İyileşecek Miyim? Tarotu” için bir yanıt

facebook sayfama site adresinizi ekledim
Doğum tarihi :12/05/1971
* Doğum saati : 
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum :  boşanmış 
* İşi ;  işsiz
* Yaşadığı şehir : istanbul
* Tarotta merak ettiği konu :  iş
* Lütfen : 3-5-12-24-28-66-72-54-48-33
yılbaşından önce işten ayrıldım ve iş bulamıyorum her şey ters gidiyor kanser hastasıyım hayatım düzelicekmi neler bekliyor beni öğrenmek istiyorum
Teşekkür ederim Ayça

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir