Kategoriler
İlginç Rüyalar

Karışık Rüyalar Görmek

Karışık rüyalar görmek neye delalet eder?

Karışık rüyalar görmekMerhaba öncelikle siteniz için teşekkür ediyorum, gerçekten çok güzel. Üç gündür karışık rüyalar görüyorum. Birinci gün eşimi tekerlekli sandalyede gördüm. İki tane çocuğumuz var, rüyada yanimdalar. Esimde yanımda, bir yere gidecekmişiz evden çıkacağız. Yanımızda tanımadığımız genç bir kadın var. Ben eşimin tekerlekli sandalyesini sürüp evin önüne arabanın yanına çıkarmayı düşünürken o kadın gelip eşimin tekerlekli sandalyesini sürüyor ve yokuş yukarı bir yere hızla çıkarıyor, rüyada çok sinirleniyorum ve kıskanıyorum “bu kadın kim oluyor da böyle yapıyor” diyorum.

Kadının yanına gidiyorum “ben sürerdim, gerek yoktu” diyorum, kadında “sen çocuklarını getir diye ben sürdüm” diyor ama aslında kötü niyetli bir kadınmış, rüya benim sinirlerim bozulmuş bir şekilde bitiyor ama eşim bu durumu pek önemsemiyor, tekerlekli sandalyede fakat mutlu gülüyor, eşim normalde sağlıklı ve ben rüyalarımı pek hatırlamam. Ama üç gündür hep eşimin üzerine rüya görüyorum. Ruh halime gelince biraz stresliyim. Yorgunluğun verdiği bir stres var. Başkada bir sıkıntım yok çok şükür. Teşekkürler, kolay gelsin. 32, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Karışık rüyalar görmek yorumu

Değerli okurum, batı dünyasında rüyanın tanımı olarak; gören kişinin içinde bulunduğu ruh halinin uykudaki yansıması olduğu genel kabul görmüş açıklamadır. Bunu bilmek ve ona göre davranmak temel felsefe olmalıdır. Aksi halde İslami rüya tabiri diye yutturulan bol hurili, emek verilmeden para kazanmalı, bol ganimetli, köleli, cariyeli tabirlerle uyutulmaya devam ederiz.

Son günlerde üst üste karışık rüyalar görmeniz iki açıdan ele alınabilir;

Birincisi; aynı rüyayı yada aynı konuda rüyaları tekrar tekrar görmek o rüyanın önemli bir anlam taşıdığını ya da gören kişinin mesajı anlamadığını gösterir.

İkincisi; rüyalarınızın ortak özelliği karışık olmaları ki bu sizin bu günlerde kafanızın karışık olduğunu temsil eder. (zaten bu günlerde aklını kullanmayı bilen, düşünme melekesini yitirmemiş ülkem insanları arasında kafası karışık olmayana şaşmak gerekir). Zaten mesajınızda yorgunluğa dayalı bir stres yaşadığınızı belirtmişsiniz ki bu yorgunluk ve stres sizi sandığınızdan daha fazla negatif etkilemiş olabilir.

Rüyada tekerlekli sandalye görmek hamd etmenin önemine işaret eder. Uyanık hayatınızda elinizdeki değerlerin kıymetini bilmek ve ona göre davranmak, şükretmeyi ihmal etmemek gerektiğine yorumlanır. Eşinizi rüyada tekerlekli sandalyede görmeniz ise onunla aranızda bir iletişim problemlerine işaret etmektedir. Bir konuda kendinizi tam ifade edemeiş olabilirsiniz veya eşiniz sizi anlamamış olabilir. Bu arada rüyanızdaki o genç kadını kıskanmış olmanız önemli mesaj verebilir ki rüyada birisini kıskandığını görmek arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi ifade eder.

“Karışık Rüyalar Görmek” için 2 yanıt

Merhaba dun gonderdigim rüyaya hızlıca cevap verdiğiniz için çok ama çok tesekkurler. Karisik bir rüya daha gordum ve size sormak istedim.

Rüyamda evliyim ama evli olduğum insan su andaki eşim değil. Tanimadigim bir insan ama ben rüyada seviyorum onu. Normalde iki çocuğum var rüyada da iki çocuğum var ama birini görüyorum diğerini göremiyorum rüyanın icinde. Rüyada eşim pikniğe gidiyor “beraber gidelim” diyor, ben gitmiyorum onunla. Ama daha sonra başkalarıyla pikniğe gidiyorum ve kendi kendime şaşırıyorum. Neden esimle gitmedim madem pikniğe gidecektim diye. Sonra piknikten eve dönüyorum bir tane çocuğumla onu yatırıp banyo yapmak istiyorum. Ev eski zamanlardan kalma bir ev. Banyo kuvetinin yanında önceden yapılmış kurumuş, artık yenmez ama tertemiz görünen sandwicler var, rüya bu ya.

Birde küvetin su akan yeri tıkanmış durumda çeşmede su damlatıyor, önünde kova var doldu dolacak. Aklımdan şu gideri açmak için bisi getirim diyorum dışarı çıkıyorum odadan.( banyo odanın içinde) ben çıkar çıkmaz evi sular basıyor, banyodaki çeşmeden ötürü her yer su oluyor. İçimden “sadece damlatıyordu, nasıl bir anda bu kadar çoğaldı” diyorum. Sonra ne yapacagimi şaşırıyorum çocuğum ağlıyor ona koşuyorum. Kayinpederim odaya geliyor “ben bakarım çocuğa, sen evle ilgilen” diyor. Ama tek başıma hiç bir şey yapamiyorum. Normalde iki tane ablam var onlar geliyorlar bir anda evde suyun akması için delikler varmış o delikleri aciyorlar sular bir anda gidiyor. Özellikle küçük ablam bana yardım etmek için çok çaba harcıyor, büyük ablam tek bir şey yapıp bir daha görünmüyor. Sular gidince ortaya çok büyük sıçanlar çıkıyor, tavşandan bile büyük, hayatımda hiç gormedigim kadar büyük sıçanlar. Küçük ablam eliyle tutuyor sıçanı suyun gittiği deliğe atıyor ama deliğin kapağı kapanmiyor. Sonra kayinpederim gelip farklı bir şekilde kapatıyor deliği. Sonra eşim diye gordugum insan geliyor evin haline hiç sasirmiyor üzülmüyor.garibime gidiyor. Rüya çok uzun oldu kusura bakmayin, karisik ruyalarimdan bir tane daha, yorumlarsaniz sevinirim şimdiden tesekkurler. 32, Kadın, Evli, Çalışıyor.

uykuperisine cevap,
Bu karışık rüyalarınızın ana ekseni eşiniz olup, olaylar hep onun etrafında dönmektedir ki bu durum eşinizle olan ilişkinizde bir şeyin kafanızın karışık olmasında en önemli rolü oynadığını işaret etmektedir. Örneğin bu rüyada başka biriyle evli olduğunu görüyorsunuz ve bir çok karışık olay geçiyor.
Bu rüyalar devam ederse lütfen sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapın ve sorunu tespit edin. Tek başınıza bunu aşamazsanız lütfen bir uzman psikologdan destek almaktan çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir