Kategoriler
Doğa Rüyaları

Karlı Havada Yürümek

Rüyada karlı havada yürümek neye işarettir?

Merhabalar, arkadaşım benden gördüğü bir rüyanın anlamını internetten araştırmamı istediğinde benim de aklıma size yazmak geldi. Arkadaşım 20 yaşında, bayan, bekar, öğrenci, ruh hali de rüyanın bir şeyler anlatmak istediğini düşündüğü için heyecanlı.

Arkadaşım rüyasında içinde benim de dahil olduğum bir arkadaş grubuyla evine yakın, tepelerde bir sokakta yürüyormuş. Ayrıca şu an değil ama bir ara hoşlandığı çocuk da bizimle beraber önümüzden yürüyormuş, başka bir kız arkadaşla beraber. Hava karlıymış, her yer bembeyazmış kardan. Sonra yürürken yerde yuvarlanan bir bozuk para görmüş. Kendisinin düşürdüğünü sanıp eline aldığında bunun 1 tl olduğunu ama kendisine ait olmadığını fark etmiş. Bu yüzden parayı yere geri atmış. Teşekkürler yorumunuz için. 20, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada karlı havada yürüdüğünü görmek yorumu

Bilindiği üzere rüyalar görene göre yorumlanır. Bu durumda arkadaşınızın rüyası aşağıdaki gibi özetlenebilir ” Rüyamda arkadaşlarımla evime yakın bir yerde yürüyüş yapıyordum, o arada eskiden hoşlandığım çocuk ta yanında bir kız arkadaşıyla beraber bizimle yürüyordu. Hava karlı idi ve her taraf kardan bembeyaz olmuştu. Sokakta yürürken yerde bozuk para gördüm, benden düştüğünü zannedip parayı aldım, parayı alınca 1 Tl olduğunu ve bana ait olmadığını gördüm ve parayı tekrar aldığım yere bıraktım”.

Rüyada yürümeniz, yürüdüğünüz yol yaşamınızdaki bir çok olumsuzluğun sona ereceğini gösterirken, eskiden hoşlandığınız kişiyi görmüş olmanız ise kendinize fayda sağlayacak konularla daha çok ilgilenmeniz gerektiğine işaret etmektedir. Yolların bembeyaz kar ile kaplı olması ve kar yağışı iyi şeylere işaret olup güzel günlerin yakında olduğunu, problemlerin sona ereceğini müjdeler.

Rüyada bozuk para görülmesi genel olarak iş yaşamında başarısızlık veya aşk hayatın ise sorunlara yorulur ancak bulduğunuz parayı geri bırakmanız başarısızlık ya da bazı sıkıntılardan işin başında kurtulduğunuzu, bunların sizi etkilemediğini temsil etmektedir.

“Karlı Havada Yürümek” için bir yanıt

Rüyamda her yer karla kaplıydı ve karların üzerinde zorlukla yürüyordum. Orada burada karın arasında kırmızı güller vardı. Bu ne anlamına geliyor? yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir