Kategoriler
Fal Kehanet

Kızımla Oğlumun Durumu – Tarot Bakımı

Kızımla, oğlumun durumları ve hanedeki sıkıntılar hakkında tarot bakımı

Ailenizle ilgili bir karar aşamasına geldiginiz konular görünüyor, ancak eşinizle de bir takım problemler yaşadıgınız söz konusu, ruhsal açıdan şuan saglam kararlar veremediginiz bocaladıgınız görünüyor, illa bir karar vermek zorunda degilsiniz olayları biraz akışına bırakıp kendinizi bir kenara çekmelisiniz. Kendinizi çok yanlız ve yorgun hissediyorsunuz, kartlarınızda bütün sorumlulugun sizin üzerinizde oldugu görünüyor, kendinizi biran önce toplamalı ve yeni başlangıçlar yapabileceginizi görmelisiniz.

İsteklerinizi gerçek bir zemine oturtmalısınız, kararlar alırken ailenize ve karşınızdaki insanlara da hak tanımalısınız onlarında destegini almalı ve ortak bir karara varıp ilerlemelisiniz, yoksa çatışmalar ve tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Size dar gelen ortamı ve konumları aşıp güvenli ve ferah bir noktaya geleceksiniz, riskleri göze alıp kaybetmekten korkmayın yaptıklarınızın mükafatını daha sonra fazlasıyla geri alacaksınız. Etkileme gücünüzün bilincine varıp, olayları etkin olarak ele alacagınızı söylüyor kartlarınız.

Falınızda ileriye dogru atılacak büyük bir adım gözüküyor, bu yönde ilerleyeceksiniz, ancak kartlarınız sizi uyarıyor her şeyi tek başınıza üzerinize almamalısınız. Yaşamın karışıklılıklarından ve şuan yaşadıklarınızdan çok bunalmışsınız, dingin mutluluk dolu sakin bir yaşam tarzı istiyorsunuz.

Aile içinde yaşanacak tartışmalar ve fikir ayrıcalıkları canınızı sıkmasın, gereken oteriteyi ve disiplini şimdi uygulamalısınız. Yaşamış oldugunuz maddi sıkıntılarda sizi negatif bir hale getirmiş, şuan elinizde bulunanlarla yetine bilirsiniz, kısa bir süre sonra parasal anlamda rahatlayacagınız görünüyor.

Gelecek yaşamınızda gücünüzü ve kontrolunüzü asla bırakmamalısınız, kızınızın ve oglunuzun size daha çok gereksinimi olan bir dönemdesiniz, katı davranışlarınız çocuklarınızla sizin aranıza bir mesafe koyuyor, şu dönem onlara biraz daha sevginizi göstermelisiniz. Unutmayın sizin isteklerizden çok onların ne istedigi önemli, daha çok hoş görüye ve onları anlamanıza ihtiyaçları var, ancak bu sayede gelecekle ilgili saglam bir zemin otutturabilirsiniz.

Sevgiler Mina.

“Kızımla Oğlumun Durumu – Tarot Bakımı” için bir yanıt

Doğum tarihi : 1. haziran.1960
* Doğum saati : bilmiyorum
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : evli
* İşi ; emekli
* Yaşadığı şehir : istanbul
* Tarotta merak ettiği konu : kızımla, oğlumun durumları ve hanemizdeki sıkıntılar yorumlarsanız sevinirim
sayı, 24 16 17 45 54 63 65 67 68 69

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir