Kategoriler
Yıllık Fal

Koç Burcu 2017 Yorumu

Koç Burcunun 2017 Falı

Koç burcunun temel özellikleri için tıklayın

Ne kadar çok yer gezerseniz o kadar çok kişiyle tanışırsınız. İnsani ilişkilerinizde iç güdünüz ile hareket edin. Yeni tanıştığınız biri için içinizdeki ses size iyi sinyaller veriyorsa ilişkinize devam edin. 2017 yılında yeni insanlarla tanışmanız çok muhtemel ve evlenmeyi de düşünebilirsiniz.  Hobileriniz aynı olan kişilerle sosyal etkinliklerde bulunacak ve bu şekilde birbirinizi daha yakından tanıma imkanı bulacaksınız. 2017 Koç burcu için kesinlikle yeni bir aşkı bulma dönemi olarak görünmekte.

Koç burcu 2017 meslek hayatı

2017 yılında hayatınızda değişiklikler olacak, onlardan bir tanesi iş hayatında yenilik sizi bekliyor. Şu andaki işinizden memnun değilseniz iş değiştirmek için bu yıl sizi için çok idealdir. Sevmediğiniz işte neden çalışıyorsunuz? Sevmediğin bir işte zorla çalışmak size hiç bir fayda getirmez.

2017 de Koç insanının para durumu nasıl olacak?

Bankadaki nakit para durumunuz yeterli değilse finansal alanda kara vermeden önce çok iyi düşünün. Pazara gidecek paranız yok buna karşılık patronu sevmediğiniz için istifa ediyorsanız bu sizin düşüncesizliğini gösterir. Evinizde kullanmadığınız eşyaları satın eviniz rahatlasın. 2017 de Koç burcu kişileri sevdiği ve severek yaptığı işe girme imkanları fazla ve bunda da başarılı olacaklar..

Koç burcunun 2017 de sağlık durumu

Haftanın bir gününü mutlaka dinlenerek geçirin, bu vücut ve zihin sağlığı için gereklidir. Şurası gerçek ki gündüz yorulan vücut gece iyi uyur. İnsan çok çalıştığı zaman daha çok zihin yorgunluğu yaşar.


Özellikle koşu ve takım sporları yapmadan önce ısınma hareketleri yaparak ayak ve bacak kaslarını ısıtmanız şarttır. Bu hareketler adele zedelenmesi dahil benzer yaralanmaları önler. Unutmayın 2017 de sağlıklı yaşam ancak sağlıklı adımlarla başlar. 2017 sizin için çok büyük değişiklikler gösterecek ama siz yinede ayağınızı yere sağlam basın.

Koçların 2017 aşk yorumu

2017 yılı Koç insanı için yeni bir aşk dönemi olarak görünüyor, eğer ki şu anda evlisiniz o zaman beraberliğiniz bu sene daha da çok anlam kazanacak. Normalden daha çok duygusallaşacaksınız ve böylelikle duygularınızı sevgilinize daha kolay anlatacaksınız.

Koç erkeği ve Koç kadını bir araya gelirse muhabbetleri çok kolay ve güzel olacak, sadece konuşmakla kalmayıp duygusal bağ da kuracaklardır. 2017 de azminiz sizinle olacak. değerli Koç insanları; Koç’un aşk ve özel hayatı bu sene iyice alevlenecek, şu anda biriyle beraber değilseniz yakın bir zamanda biriyle tanışacaksınız. Evin dışına çıkıp biraz hava alın, yeni şeyler yapın. Çocuk sahibi olmak isterseniz bu yıl hamile kalmak için ideal yıl ancak istemiyorsanız bir kaç beklemeyi düşünün.

Genel bilgiler

2017 senesinin ilerleyen aylarında duygularınıza daha hakim olacaksınız, bazı önemli kararları alırken mantığınızı daha fazla kullanın. Bu yıl ilginç, değişiklik yılı olduğu için daha çok enerji harcayacaksınız, her işi ve serüveni başından sağlıklı yapmaya başlarsanız kazasız, belasız yılın sonuna geleceksiniz.

Koç insanı genellikle cana yakın ve medenidir. yeni şeyler ve insanlarla tanışmaktan hoşlanır. Koç sağlam karakterlidir ve onu hayatta hor göremezsiniz. Fakat bu yönü onu bazen inatçı yapar. Koç insanının iyi huyları kötü huylarından çok daha fazla olduğu için 2017 yi iyi bir şekilde geçirecektir.


Koç burcunun aşk hayatında yeni yıl size kesinlikle mutluluk getirecek yalnız finansal duruma dikkat etmek gerekli, lütfen banka hesabınıza bir bakın, hesapta ne kadar para var! Yeni şeyler denemek ve yeni insanlarla tanışmaktan korkmayın, arkadaşınız için her zaman boş vaktiniz olsun, bu yılı yavaş ve her günü içinize sindirerek yaşayın.

2017 Koç burcu aylık yorumlar

Ocak: Koç burcunun etkisiyle başarılı bir ay geçirdiniz, çevreniz sayesinde kazancınız artmaya başladı.

Şubat: İş ve meslek hayatında gelişmeler var, içgüdü ve kozmik değerleriniz artacak.

Mart: Mars’ın yüzünden fazla aceleci bazı kararlar alacaksınız, biraz yavaşlayın.

Nisan: Koç burcunun beklenmeyen bir ödül, ikramiye veya promosyon alma ihtimali var, maaş artışı da olabilir.

Mayıs: ailece yoğun vakit geçirilen bir dönem. Aile, yuva yaşamı.

Haziran: Sosyal yaşamınız hareketleniyor, sevdiklerinizle tatil yapılabilir.

Temmuz: Sakin ve sessiz bir ay, biraz daha fazla para çıkışı olacak.

Ağustos: Eğlence ayı, aşk ve iş hayatınız mükemmel.

Eylül: Bu ayda iş ve özel yaşamı dengede tutamıyorsunuz, çok çalışıp özel yaşamınızı mahvetmeyin.

Ekim: Yeni yeni şeyler yapılmakta, yanlış anlaşılmaktan kaçının, kendini doğru ifade etmeye özen gösterin.

Kasım: Ailece kısa bir tatil yapın, birbirinize kenetlenin.

Aralık: Koç burcunun işinde en başarılı ay.

Özet olarak 2017 bir değişim ve olumlu yıl olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir