Kategoriler
Fal Kehanet

Kocamın Ailesi İle Aram Çok Kötü, Düzelecek Mi? Bedava Tarot Bakımı

Kocanın ailesi hakkında tarot yorumu

Yaşamınızda şu sıralar hainlik ve gaddarlık yapan kişiler diz boyu. Dost görünen düşmanlara karşı tedbirli olun. İnatçılığınız sonu kötü bitecek olaylara yol açabilir. Uzun ve zahmetli bir yol seçmişsiniz. Bu kart gecikmeyi işaret eder. Başarıya yahut aradığınız mutluluğa ulaşacaksınız. fakat hayatın çetin yollarından da bir bir geçeceksiniz.

Bu kart fiziksel yetersizliği ve bunu karşı beslenen bencillik kibir ve gurura işaret eder. Sıkıntılarınızı yaratacağı hastalıklara karşı tedbirli olun. Sergilediğiniz kırıcı tutumlar İlişkinizde bir sıkıntı yaratabilir. Gerçeklemesini uzun zamandır beklediğiniz bir olayın gerçekleşmesiyle sevineceksiniz. Kitlelere hakim olmaya yeteneğiniz ve zekanızın duygularınızdan önce gelmesi size büyük başarıların yolunu açacak.

Bu kart yaşamınızdaki beklenmeyen olayları bunun etkilerini işaret eder. Yapacağınız seçimlerde elinizdeki gücü kullanıp iyi karar vermelisiniz. Dikkatsizliğiniz kaderinizi etkileyebilir. Bu kart hırs, kin ve kıskançlık, iş hayatında dürüst olmama , alçak gönüllülük, haset ve cimrilik, çok fazla borçlanmaya işaret eder.

Mutlulukların habercisi bir kart! Başarılarınız kalıcı olmasa da bu evrede kazanç elde edeceksiniz. Başarı basamaklarını hızla çıkabileceğiniz bir evre sizi bekliyor. Bu evrede dar görüşlüğü bırakıp gelişen zamanın kurallarına ayak uydurmanız sizin yararınıza olacaktır.

Siz ne kadar çaba sarf etseniz de çevrenizdeki kötülükler bitmiyor. Yaşayacağınız tatsızlık ve kötü gelişmelere karşı tedbirli olun. Kendi iç dünyanızda yaşamayı daha ne kadar sürdüreceksiniz?. Artık silkinme ve kendinize gelme zamanı!. Bu tavırlarınız arkadaş ve aşk ilişkilerinizin kopma noktasına gelmesine yol açtı. Sadece kendinizi değil, başkalarını da düşünmelisiniz.

“Kocamın Ailesi İle Aram Çok Kötü, Düzelecek Mi? Bedava Tarot Bakımı” için bir yanıt

Ben rüyamda justin bieber’ı gördüm.Benim okuluma gelmişti(hem de sırf benim için)Sonra herkes başına toplanınca ben bir hayranımı arıyorum adıda hatice demişti sonra ingilizce konuştuk ve donra acil bir toplantısı olduğu için arabasına binip hava alanı gittik oradan özel uçağına bindik sonra canadaya gittik orada gezdik jb ile elele tutuştuk sonra mutlu olduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir