Kategoriler
Korku Rüyaları

Konsere Giderken Tacize Uğramak

Konsere giderken tacize uğramak neye işarettir?

Konsere giderken tacize uğramakKonsere giderken tacize uğradığını görmek nedir? Rüyamda çok sevdiğim müzik grubu konser için yakınlarımıza geliyordu, ben 2 arkadaşımla kapıda biletleri alıp öyle girmeyi planladık. Otobüste konsere gelirken arkada yeni bir grupla tanışıyoruz, onlar da konser için binmişler otobüse. Sonra içlerinden biri beni taciz ediyor. Ben de itekleyip onu arabadan indiriyorum ve diğer arkadaşına gösterip “sen de atsana bir yumruk” falan diyorum.

Benim arkadaşlar da o sıra “tuvalete gideceğiz” diye kayboluyorlar. Tek başıma kalıyorum, tuvalete bakıyorum biri orada ama sallamıyor beni. Sonra başka bir arkadaşım da onlara katılıyor. Okul için proje yapıyorlar. Konserden de bir şey anlamıyorum. Çoktan gitmiş oluyorlar, “ne zaman basladı ya” diyorum meğer son şarkıya gelmişler bile. 21 yaşında bekar bayanım.

Konsere giderken tacize uğramak neye işarettir

Violet selam.

Rüyada konsere gitmek ilişkinizdeki veya sosyal hayatınızdaki uyuma işaret eder. Bu konuda detaylı bilgi için lütfen rüyada konsere gittiğini görmek rüya analizi sayfasını inceleyiniz.

Rüyada  taciz edilmek kendi işlerinde talihsiz olacağı anlamına gelirken, taciz edildiğini görmek aynı zamanda başka birileri ile iş ilişkileri konusunda para kaybetmeyi işaret eder. Bu konuda rüyada taciz görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Konsere Giderken Tacize Uğramak” için 2 yanıt

Rüyamda önce bir konsere gidiyorum, dünyanın her yerinden dansçılar varmış, sonra bir koridordan geçtik. Koridorda bir zenci ve bir İngiliz bize katıldı, arkadaşımla yürüyorum sonra minibüse bindik, minibüs çok doluydu İngiliz bir yer bulup oturmuştu, arkadaşımda oturmuştu, benle zenci ayakta kalmışız, sonra zenci bana doğru geldi ve beni sapık birinden kurtardı, bana “cesur yürek filmini biliyor musun” dedi, bende “evet” deyince bana doğru yürümeye başladı ve bana sarıldı, uzun boyluydu ve çok yakışıklıydı, birden minibüs boşaldı ve ben arkaya oturdum, ön iki koltukta su dökülmüştü, sonra kendimi evde buldum, evde köpek vardı bana saldırdı, ben kaçarken yüzümü ufacık bir yere çizdirdim, sonra okuldaymışım, okulun her yerine kuşlar yuva yapmıştı, sonra sınıfa girdim sınıfta da kuşlar vardı, bir tanesi benim sırama kondu, bu kuşun tepesi kırmızıydı sırtı kahverengi diğer kısımları da beyazdı çok sevimliydi, sonra geldi benim yanımdan yürüyerek ağzında ekmek kırıntısıyla geçti kapının üstündeki boşluğa yuva yapmış.
Usako, 20, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutlu.

Gördüğün rüya özel iç dünyanda fırtınalar koptuğunu ve bu fırtınalar, karşılanmamış ihtiyaçlar, hayaller ve umutların nedeniyle zihninin anormal bir şekilde karışık olduğunu ve odaklanma sorunu yaşadığını temsil etmekte ve bir an önce bu durumdan çıkıp, yapman gereken öncelikli konulara yönelmen gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir