Kategoriler
Yıllık Fal

Kova Burcu 2017 Yorumu

Kova Burcu 2017 Falı

Kova burcunun temel özellikleri için tıklayın

Kova burcu insanları 2017 de gayet neşeli, enerjik olacak ve kendi alanlarında gelişemeler sağlayacak. İnsani ilişkileri ve mesleki iletişimi olumlu yönde gelişecek. Öte yandan 2017 de Kova burcunun attığı adımlara dikkat etmesi, yavaş ve sakin olması, biraz daha sabırlı olmayı öğrenmesi gerekecek. Neden derseniz Satürn gezegeninin Kova burcunda yarattığı olumsuz etkidir.

İnsan normalde bu hayattan çok memnun ve kaderine razı bir yaşam sürer, yani hayat doyurucudur. 2017 deki özel ve meslek hayatınız gayet olumlu geçecek. Geçmişte yaptığınız hataları şimdi daha iyi görebiliyorsunuz değil mi? 2017 den hiç korkmayın zira bu yıl yapacağınız çalışamalar size önümüzdeki yıllarda iyi sonuçlar verecek, nedeni ise ne ekersen onu biçersin sözünde saklı.

Kova burcu 2017 de ne yapacak?

Kova insanları bu sene göçebe kervanlar gibi sık sık yer değiştirecek ama bu göçler çoğu zaman hayırlı olacak. Bu taşınmalar veya seyahatler size başarı getirecek. Yapmanız gereken şey günümüz yaşamında çağa ayak uydurabilmek için kendini teknolojik açıdan geliştirmek. İnanın teknolojiye ayak uydurmazsanız üçüncü sınıf bir vatandaş haline dönersiniz. 2017 yılında kendi kendine yeten bir insan olun, başkalarına muhtaç olmayın. Özgürlük en önemli amacınız olsun. Bu yılın başından Ekim’e kadar Jüpiter Terazi burcunda olacak bu da sizi olumlu etkileyecek. Bu dönemde kendinizi geliştirin, kitap okuyun, yeni hobiler bulun, yabancı dil öğrenin, bilgisayarda ilerleyin, spor eğitimi alın.

Nisan ayına kadar tamamlayamadığınız projeler olursa bunları tamamlayın, tamamlayacak bilgi ve beceriye sahip değilseniz Halk Eğitim Merkezi, Belediyelerin ücretsiz kursları ya da devletin diğer eğitim olanaklarını araştırın. Önünüzde bu kadar imkan varken halen öğrenmemeye devam ediyorsanız bu sizin hatanı olacaktır.


Satürn Yay burcundaki yörüngesinde Aralığın ortasına kadar orada kalacak. Çoğu zaman gelecek hakkında kuşkularınız var “ben ileride ne olacağım” kişisel portrenizi çizmeye çalışıyorsunuz, hayatınıza insanlar girip çıkmakta, kalıcı bir beraberliğiniz olmamakta ve rahatınız da zaman zaman kaçmakta. Bahsettiğimiz tüm bu olumsuzluklar Satürn gezegeninin 2017 sonunda Yay burcuna girmesiyle son bulacak. 2017 sonunda hayatınız 108 derece değişecek ve rüyalarınız gerçek olacak. Kalıcı beraberlikleriniz var. Ağustos’da ki ay tutulması sizde çok önemli bir değişiklik yaratacak, duygularınız ve mantığınız size önce kendi menfaatini sonra başkalarını düşünmenizi öğretecek, kısacası başkalarından ziyade önce kendinizi düşünmeye başlayacaksınız. Bu da sizin yararınıza olacak. Unutmayın bu yıl tembellik ederseniz kaybeden siz olursunuz. Tembellik yapanlara bu yıl ödül yok.

2017 de Kova burcunun meslek yaşamı

2017 de Kovalar başka bir mesleğe geçmeyi düşünecek ve bu çoğu zaman tamamen başka bir meslek dalı olacak. Çoğu Kova insanı uzun süreli projelerini bu sene başlatacak, başarınız ve moraliniz yükselecek. Belediye veya başka bir yerde beklediğiniz inşaat ya da başka bir izni bu yıl alacaksınız. Kariyerinizde, meslek hayatınızdaki gelişemeler sizin diğer alanlarda başarılar elde etmenize zemin hazırlayacak. 2017 de yeni yeni fikirler alacaksınız. Ekip çalışması size başarı getirecek. Sadece disiplinli iş hayatı 2017 de size başarı getiriyor. Bunun tersini beklemeyin.

Kova burcunun aşk ve evlilik durumu

2017 yoğun ve duygusal bir aşk yılı olacak. Partnerinizle daha fazla vakit geçireceksiniz, onu yakından tanımak isteyeceksiniz. Mars ve Venüs size bu konuda yardımcı olacak. Aşk ve özel yaşamınızda korku ve endişeleriniz kalmayacak. Aşkta mutluluğu, muhabbeti buldunuz, sevgilinizle aranız çok iyi. Aşkınız da derin bir anlam kazanıyor. Sevgilinizle aranızda bir problem çıkarsa onunla karşılıklı oturup konuşun ve durum daha kötüye gitmeden meseleyi çözün. Bekar Kovalar bu yıl kolayca sevgili bulacaklar. Kendinize yeni sevgili bulunca ona mümkün olduğunca dürüst olun, hava atarak ya da yalan söyleyerek onu etkilemeye çalışmayın çünkü foyanız açığa çıkınca zor durumda kalırsınız.Kalıcı ilişkiler istiyorsanız daha açık ve dürüst olun.

2017 de kovaların maddi durumu nasıl olacak?

Harcamalarınıza dikkat etmezseniz 2017 de finansal sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazı alanlarda kendinize kısıtlama getirmek zorundasınız. En gerekli eşyaları satın almanız ve önemsizleri iptal etmeniz size daha yararlıdır. Bu şekilde artırdığınız para ileride sıkıştığınız bir anda kurtarıcınız olur. Aile üyelerinden birisi için hastane ve tedavi masrafı çıkabilir. Öyle ya da böyle parayı dikkatli harcayın ki bu seneyi maddi sıkıntı yaşamadan geçirin.

2017 yılı için Kova insanına tavsiyeler

Hayatta görmediğiniz ekonomik krizi bu yıl yaşayabilirsiniz, size önerimiz çok dikkatli ve prensipli olun. Ekonomik krizi atlatmak için gerekirse elinizdeki malı paraya çevirin. Aynısı gayrimenkul içinde geçerli. Toplumdaki insani ilişkileriniz tamamen hayır üzerine kurulsun, rahmani ilişkiler kurun, enerjinizi her zaman faydalı şeyler ve faydalı işle için harcayın. Kariyerinizdeki tutumunuz dürüst ve tutarlı olsun, işte bu şekilde operasyonlarınıza netlik ve açıklık kazandırırsınız. Kendinizi bilgiyle güçlendirin. karar ve tutarlı olun ki 207 yi başarılı geçirin.

Kova burcunun 2017 de sağlık durumu

Bu sene bir çok Kova kişisi sağlık sorunu yaşayabilir, bunun sebebi sağlık alanında destek olan bir gezegenin Kova burcunda olmamasıdır. Kendinizi yorgun, halsiz hissedeceksiniz. Kendinizi fazla zorlayıp yorulmayın, pozitif düşünmeye gayret edin, zihin sağlığını koruyun, beslenmenizi dengeleyin, iş yaşantısında stresten kurtulmak için düzenli aralıklarla dinlenme molaları verin. Sağlıklı olmak için önleminizi aldınız, dengeli beslendiniz, zihin sağlına dikkat ettiniz, bütün bunların mükafatını 2017 nin sonunu sağlıcakla gördüğünüzde idrak edeceksiniz.

Kova burcunun 2017 aile yaşamı

Kovayı bu sene daha düzenli bir aile yaşamı bekliyor. Aile yaşamınızda bir kararlılık söz konusu, hane sayısında azalma ya da artma görünmüyor. aile yaşantısını göz ardı etmemelisiniz, kıymetiniz bilinmese de siz yine böyle devam edin. Aile bireyleri arasında olabilecek yanlış anlaşılmalardan uzak durun. Akraba ya da arkadaş düğün ve davetlerinde aile bağlarını güçlendireceksiniz. Önceki yıllarda oluşmuş tatsızlıklar bu yıl dostluğa dönüşecek.

Kova burcunun 2017 de eğitim hayatı nasıl geçecek?

Kova öğrencilerini bu sene zor bir eğitim öğretim yılı bekliyor. Sınav soruları biraz daha zor gelecek. Okulda başarılı olmak için daha çok ders çalışmak zorundasınız. İkinci yarıda ders notlarınız biraz daha yükselecek. Üniversite, lisans üstü, master ya da doktora öğrencileri ya da yurt dışına tahsile gidecek öğrencilerin planlarında biraz gecikme söz konusu. Bu gecikmeyi biraz daha geç mezun olmak olarak tasvir edebiliriz.

Kova burcu tatil ve seyahat durumu

Kova burcunu nefes kesecek maceracı bir yıl bekliyor. Çok sık yolculuğa çıkacaksınız. Bu seyahatler bazen iş bazen de aile gezisi olacak. Kova burcu bu seyahatlerden çok yarar görecek, ufku açılacak, Dünya görüşü ve hayata bakış tarzı değişecek çünkü değişik ülkeler değişik kültür ve gelenek demektir. Merkür’ün burcunuza giriş tarihini tespit edin bu ayda yolculuğa çıkmayın. terör ve güvenli olmayan yerden uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir