Kategoriler
Fal Kehanet

Maddiyat Durumları Ne Olacak Tarotu

Maddi gelişmeler hakkında tarot yorumu

Maddi sıkıntılardan geçtiginizi, üretkenliginizin durdugunu, hesaplarınızın ters gitmesinden dolayı bir duraklama süreci yaşadıgınızı söylüyor kartlarınız. ancak bu yaşamınızda geçirilmesi gereken geçici bir süreç. İş yaşamınızda ve özel yaşamınızda insanlardan uzaklaştıgınızı, sakin bir yaşam yaşamak istediginizi haber veriyor kartlarınız, şuan kendinizi çok yanlız hissediyorsunuz içinize kapandıgınız görünüyor.

İleriye dogru atılacak yeni bir adımı haber veriyor kartlarınız bu adım iş yaşamınızda olabilir, yeni bir çevreye yeni bir alana dogru yöneleceginizin göstergesi. Hayatın iniş ve çıkışlarına krizlere ve dar bogazlara ragmen bunları atlatmaya çalıştıgınız görünüyor, siz güçlü bir yapıya sahipsiniz üzerinize aldıgınız bütün sorumlulukları yerine getiren bir kimsesiniz.

Gerektiginde sevdiklerinize parasal yönden destek vermekten kaçınmadıgınızı cömert ve eli açık bir kimse oldugunuz görünüyor, ancak biraz daha dikkatli davranmanız gerektigini bilmelisiniz, yoksa sıkıntılı durumlara düşebilirsiniz. Sabrınızı dogru zamanda kullandınız, gerçekleşmesini uzun zamandır beklediginiz isteklerinizin olacagını haber veriyor falınız, kendinize olan güveniniz sayesinde bir çok işi beraberinde halledebileceksiniz.

Kararsızlıklar yaşamadan önünüze gelen fırsatları degerlendirmelisiniz, parasal anlamda ancak bu şekilde rahatlayabilirsiniz. İş yaşamınızda biran önce kendinizi toparlayıp işinize dört elle sarılmalısınız, yoksa uyarı veya ikaz edilebilirsiniz, şuan işinize odaklanmadıgınız görünüyor.

Hayatınızda sizi rahatsız eden konuları karşınızdakilerle konuşmalısınız, olayları içinize atmamalısınız böyle giderse dert küpüne dönersiniz, dogru zamanda kendinizi ifade etmeli duygu ve isteklerinizi net bir şekilde dile getirmelisiniz.

Bazen olaylar isteklerimizin dışında gelişir, gelişse de bundan kendimize daima yeni bir tecrübe çıkartmalıyız, kader çarkınızın yükselişe geçtigi bir döneme giriyorsunuz, gerek iş gerek özel yaşamınızda olumlu gelişmelerin yaşanacagını bilmelisiniz.

Ferah günler bir an kavuşmanızı dilerim. Mina.

“Maddiyat Durumları Ne Olacak Tarotu” için bir yanıt

Merhaba
teşekkür ederim öncelikle;
ben linkinizi facebook adresimde yayınladım ve bu yayınlamam sonucu birçok arkadaşım sitenizden haberdar oldu

13.10.1983
evli
işçi
eskişehir
kadın
iş hayatıyla ilgili maddiyat durumları ne olacak
4,8,16,20,18,24,78,64,12,44
nurdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir