Kategoriler
Fal Kehanet

Mahkeme Sonucu Ne Olacak – Tarot Bakımı

Boşanma davası hakkında tarot bakımı

Girişken yapınız sayesinde, huzuru ve mutlulugu kısa zamanda tekrar hayatınızda yakalayacaksınız, Kısa vadede kimi şeyleri kaybetmiş gibi görünseniz de uzun vadede çok fazlasını elde edeceksiniz. Falınızda bir şeyleri bitirdiğiniz ve yeni bir başlangıç yaptıgınız görünüyor, eski defterleri kapatıp hayatınıza yep yeni bir sayfa açmışsınız.

Aldıgınız tüm kararları uygulayacaksınız, kaybettikleriniz için sakın üzülmeyin kalanlarla devam etmenin güzelliğini ileri ki yaşamınızda göreceksiniz. Eski çevrenizden kopup yeni bir çevreye gireceginiz söz konusu, bulundugunuz ortamlara veda edeceksiniz.

Gelecekle ilgili planlarınızı bir sıraya koyarak, adımlarınızı dogru ve temkinli atmanız sonucunda bulundugunuz konumu da saglamlaştıracaksınız. Enerjiniz çok büyük evinizi yeniliyebilirsiniz, kendizde bir takım degişlilikler yaratabilirsiniz.

Tamamıyla eskiyi kapatıp yeni bir ilişkiye yelken açacaksınız, mutlulugu bulacaksınız, karşı taraf size karşı son derece nazik ve samimi duygular besliyor. Güçlü bir enerjiye sahipsiniz, iş alanında yeni bir pozisyona getirilebilirsiniz. parasal anlamda elinizdekilerden daha çok kazanacıgınıza kesin gözüyle bakabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın yapacagı bir sürprize hazır olun, neşeli ortamlar hoş sohbetler görünüyor. siz çevreniz tarafından çok sevilen ve takdir gören bir kimsesiniz. Geleceginizde sabrınızı dogru zamanda kullanmanızın, rahatlıgını yaşayacaksınız. yardım sever ve cömert davranışlarınızın mükafatını göreceksiniz.

Huzurlu günler dilerim. Mina.

“Mahkeme Sonucu Ne Olacak – Tarot Bakımı” için bir yanıt

Merhaba,
Banimde tarotuma bakabilirmisiniz.
adı: filizc
doğum tarihi : 10.03.1961
doğum saati: akşam 8 suları
medeni hal: boşanmış
İstanbulda yaşıyorum
1 5 9 29 38 45 61 65 70 73
Eşimle 3 ay önce ayrıldık. Evimizi paylaşmak konusunda sorunlar yaşıyorum ve mahkemem devam ediyor. Nasıl sonuçlanacak, evime kavuşabilecekmiyim. Teşekkürler, iyi yıllar
filiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir