Kategoriler
Fal Kehanet

Mahkemem Nasıl Sonuçlanacak – Tarot Yorumu

Mahkeme sonu nasıl olacak tarotu

Şuan içinde bulunduğunuz isteksiz ve keyifsiz durumunuzdan çıkmalısınız. Bu tutumunuz ailenizi ve tüm çevrenizi etkiliyor, başarılarınıza güveniyorsunuz ama yeni başarılar olmazsa eskiler degerini kaybeder. Meseleniz ile ilgili bir blöf göreceginizi haber veriyor kartlarınız, bir şeyler sizin düşündüğünüz veya gördügünüz gibi degil, dikkatli ve uyanık olmalısınız, şuan kendinizden başka kimseye bu konuda güvenmemelisiniz.

İş yaşamınızda karşılaşacagınız negatif görevlerde, kendi ilkelerinizden vazgeçmemelisiniz, özgüveninizi olayları pozitif hale getirmek için kullanmalısınız. Bütün bu yaşananlara ragmen hayatın da tadını çıkaracagınız bir zaman dilimine gireceksiniz, kendinizden emin adımlarınız ailenizi ve çevrenizi mutlu edecek.

Güç ve inanaçlarınızdan sapmadan hareket ederseniz, tartışmalı ve hırsınıza hakim olamayacagınız olaylardan uzak durursanız, her şey isteklerinize ulaşabileceginiz yönünde. Elinize geçicek yazılı bir mesaj haber var, Yaşamınızda bir şeyleri bitirip yeniden başlangıç yapma kararları alacagınızı haber veriyor kartlarınız, bu bir ayrılık kararı da olabilir.

Evlilik yaşamınızda fikir ayrıcalıgı yaşadıgınız, ancak eşinizle konuları tartışa tartışa bir karara varmaya çalışacagınızı simgeler, kartlarınızın size tavsiyesi soguk ve mesafeli davranmamalısınız. Emeginizin karşılığını alamadıgınız durumlar var, elinizden bir miktar para çıkabilir maddi anlamdaki kayıplar canınızı sıkabilir, ancak saglıgınıza dikkat etmelisiniz.

Gelen kartınızda kaybettiklerinize degil kazanacaklarınıza odaklanmalısınız, elinize geçecek toplu bir para var. Gelecek yaşamınızda atlatmanız gereken maddi sıkıntılar var, fakat önünüze gelecek olan fırsatları akıl yoluyla çözümlerseniz aydınlıga kolayca çıkabileceksiniz. aile ve çevre yaşamınızda mutluluk ve huzur hakim olacak, siz her şeyi bir dengede tutmayı başarabilecek yapıdasınız.

“Mahkemem Nasıl Sonuçlanacak – Tarot Yorumu” için bir yanıt

merhaba ben hollandadan yaziyorum,
tarot fali icin.
12-02-1974
bayan
evli
guzellik uzmani
2 erkek cocuk annesi
maddi-manevi neler var, uzun suredir devam eden mahkeme durumu nasil sonuclanacak
is ili ilgili yani (bosanma gibi birsey degil)

12
2
74
20
11
72
18
9
7
4

merakla cevabinizi bekliyorum

saygilar – emine

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir