Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Mezun Olduğu Halde Rüyada Okula Gitmek

Mezun olduğu halde rüyada okula gitmek ne demek?

Rüyada okula gitmekMerhaba, Rüyamda okula gidiyorum (sanırım Üniversitesi), derse geç kalıyorum, kapıyı çalıp özür diliyorum ve gözlüklü temiz yüzlü ders veren erkek öğretmen anlayışla bana “merhaba” diyerek yerime geçmemi söylüyor.

Sıraya oturup mavi kaplı kalın bir kitap açıp okumaya başlıyorum. Benim haricimde 2-3 öğrenci daha var onların kitapları kırmızı ve ince “neden senin kitabın bizimkilerden farklı” diye soruyorlar, ben de “bu kitap bana özel, öğretmen verdi. Ben bu kitabı okuyacakmışım” diyorum ve okumaya devam ediyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. 42, Kadın, Evli, Çalışmıyor

Rüyada okula gittiğini görmek tabiri

Rüyada üniversite görmeniz reel hayatınızda sizi bekleyen başarıları ifade etmektedir. Rüyayı gören kişinin ferahlık ve esenlik bulup başarıya ulaşmasına  rivayet eder. Rüya sahibinin kendine hayır getirecek bazı kararlar alacağını ve sorunlardan kurtulmak için ilk adımı atacağına ve bunun sayesinde yavaş fakat emin adımlarla amacına kavuşacağına delalet eder. Rüyada üniversiteye gittiğini, üniversitede okuduğunu görmek, sıkıntıların bitmesi, rahatlamak, işlerin yoluna gireceği manasına gelir. Mezun olduğu halde okula gittiğini görmek ise sizin şu anki yaşamınızda önemli bir gelişim içinde olduğunuzu anlatmaktadır.

Rüyada okula geç kalmak gerçek yaşamınızda bir takım konularda kendini eksik hissettiğini, o konularda öğrenmeniz gereken daha çok şey olduğunu ancak bunları öğrenmek için geç kaldığını düşündüğünüzü işaret etmektedir. Unutmayın öğrenmenin yaşı yoktur ve hiçbir şey için geç kalmadınız şeklinde rivayet edilir. Zaten hocanın sizi anlayışla karşılaması bunu teyit etmektedir.

Rüyada kitap görmeniz sizin hayatta daha güçlü olmak ve yükselmek isteği taşıdığınıza yorumlanır. Kitap okumak yaşamda yeni başarıların sizi beklediğini simgeler. Diğer öğrenciler ile aranızda geçen konuşma ise hayatta sizin başarılı olmanız, ilerlemeniz, mutlu olmanız için sizi destekleyen kişiler olduğunu akıldan çıkarmamanız gerektiğini hatırlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir