Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Müdürüm Beni Rüyasında Görmüş

Müdürüm beni rüyasında görmüş, bu nedir?

Firmamızın müdürü dün gece beni rüyasında görmüş. Erkek arkadaşımı görmüş. Uzun ince yapılı üstünde de gri bir şey vardı diyor. Beni firmadan zorla ağlata ağlata elinde tabancayla çekip götürüyormuş. Neye delalettir?

Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : mühendis
Ruh haliniz : kötü, içim yanıyor, ağlamaklı

Müdürüm beni rüyasında görmüş, bu neye yorulur?

Rüyaların görene göre yorumlanması genel kuraldır ancak ben görülen hakkında da bilgi verebilir. Bu durumda rüya aslında müdürünü açısında değerlendirilmelidir ve bu durumda rüya “personeli olan bir bayanın erkek arkadaşı tarafında silah zoruyla götürüldüğünü görmek” gibi olmaktadır.

Bu yorum müdürünüz içindir (bana sorarsanız bu yanıtı ona hiç söylemeyin, yanlış anlayabilir). Müdürünüzün rüyası onun gerçek yaşamında etkilemeye çalıştığı birileri olduğunu veya birini etkilemek arzusunu ifade etmektedir. Bu etkilemenin iş konusunda olma olasılığı yüksektir, kendini daha üstlerine başarılı gösterme isteği benzeri bir şey olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada müdür görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Müdürüm Beni Rüyasında Görmüş” için 2 yanıt

Rüyamda iş yerindeyim, bir müdür var “gel seninle konuşacağız” diyor, gidiyorum peşine, bir yatak var oranın içine girip konuşuyoruz. Ortak tanıdığımız kişiler var aynı memleketten onu söylüyor “daha önce niye söylemedin uzaktan da olsa tanıyormuşuz” diyor sonra beni öpmeye kalkıyor, hemen yataktan kalkıp 5 kiloluk bulgur alıyorum elime, iş yerindeki çay ocağına geliyorum bulgur pilavı yapmak için.

Gördüğünüz rüya iş yaşamında bazı sıkıntılar yaşadığınızı anlatırken, aynı zamanda önünüze yeni fırsatlar ve kapılar açılacağını, hedeflerine ulaşmak için doğru yolda olduğunuzu simgelemektedir, bakınız bulgur görmek sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir