Kategoriler
Yıllık Fal

Oğlak Burcu 2017 Yorumu

Oğlak Burcu 2017 Falı

Oğlak burcunun temel özellikleri için tıklayın

Oğlaklar 2017 de çok ani kararlar alacak ve bu kararlarda başarılı olacaklar, çevrelerinde daha fazla saygı görecekler. Güneş’in Ocak ayında Plüton ile birleşmesi size başarı ve mutluluk getirecek. Merkür, 2017 de dört defa yörüngeye girecek. Oğlak burcu bu yüzden 2017 de çok hızlı ve fırtınalı bir hayat yaşayacak. Burcunuzda olan Satürn, Uranüs ile aynı yörüngeye oturacak bu da sizin daha tutarlı kararlar almanızı sağlayacak. 2017 de diğer 8 gezegenle olan yörünge pozisyonunuz size dış dünyayla iletişim kurmanızda faydalı olacak, adeta bir sihirbaz gibi toplum içinde itibarınız artacak.

Aileniz ve arkadaşlarınız sizin tavsiyelerinize uyacak, aynı zamanda size destek olacaklardır. Belki de sizin başarınızı en çok etkileyen faktör onların sevgisi olacak. Satürn gezegeni Nisan’dan Ağustos’a kadar Yay burcunda kalacağı için bu dönem sizin için kazançlı ve mutlu olacak.

Oğlak çiftinin 2017 yılı nasıl geçecek?

Jüpiter bu yılı Terazi’de geçirdiği için sadece Oğlak burcu değil tüm burçlar çok anlamlı bir beraberlik, birliktelik yaşayacaklar. Sosyal yaşantınız parlak olacak. Venüs’ün Mart ve Nisan’da yan etkisi olacak, Venüs yörüngesine Koç’ta başlayacak ve Balık’ta sona erecek.

Eşinizle aranızda bir soğukluk varsa bu Nisan ayında düzelecek. Nisan ayının aşkı bir başka olur. Hele hele Jüpiter Ekim’de Akrep burcuna girince tadından yenmez olacak çünkü Ekim’de aşkınız doruk seviyeye çıkacak. ekim’den itibaren eğer sırt sırta verirseniz aşamayacağınız engel kalmayacak. Aralıkta birlikte bir tatil mükemmel olur, iyi bir tatil planı yapın ve her ikiniz de bu tatilin tadına varın.

Bekar Oğlak’ın 2017 yılı nasıl geçecek?

Aşkın kıvılcımı 2017 de birdenbire çıkacak. Bu yıl Mars ve Neptün Balık’ta buluştukları için 2017 nin aşk ateşi iyice kendini gösterecek, aşk serüveniniz uzun sürecek. Venüs yörüngesine Mart ve Nisan’da girmesi sizin aşk yaşamınızı biraz yavaşlatacak ama ateşiniz sönmeyecek. Eğer biriyle evlenmeyi düşünüyorsanız Nisan’ın 15 inden önce karar vermeyin.


Terazi’de bulunana Jüpiter sizin aşk yaşamınıza faydalı olacak. Eğer ki size ilgi duyan bir hayranınız olursa ona bir fırsat verin ve onu reddetmeyin, belki de onu tanıyınca ona karşı hisleriniz olduğunu anlayacaksınız.

Genel kural; Jüpiter Ekim’de Akrep’e girince aşk hayatı bayağı ciddileşir. Çiftler arasında karşılıklı sevgi ve saygı kaçınılmazdır. Sevgililerin birbirini fiziksel anlamda arzu etmesi gerekir. Aralık tatilinde şöyle iyice bir yakınlaşın, koklaşın birbirinizle. Aralık’ta aşk duygusal olur. Aralığın aşkı kaya gibi sağlam olur. Aralık’ta insanlar birbirini gerçekten saygı ve sevgiyle severler.

2017 yılında Oğlak burcunun iş hayatı

Güneş’in Plüton ile olan yörünge birleşimi size iş hayatında motivasyon yaratacak, bu evrende pozisyonunuzu sağlamlaştıracak enerjiyi sağlayacak, bunun sonucunda kariyeriniz yükselecek. Uranüs’ün Koç burcunda olmasından dolayı Oğlak burcu finansal açıdan bir kazanç, başarı elde edecek, maddi durumunuz oldukça iyi olacak. Öte yandan finansla açıdan daha da başarılı olmak için değişik formüller deneyecek, bunda da başarılı olacaksınız.

Satürn yörüngesinde Nisan’dan Ağustos sonuna kadar kalacak, işte bu yüzden Nisan’da büyük yatırımlar yapmanız mümkün ya da bu konuda önemli kararlar alacaksınız. karar verme döneminiz Mayıs ya da Haziran olabilir. Alacağınız kararlarda tereddüt etmeyin çünkü akıllı yatırımla daima güvenli gelecek sağlar.

Aralık sonunda hem Güneş hem de Satürn Oğlak burcuna girmesiyle size mutlu bir tatil görünüyor. Ekonomik anlamda kendine yeten bir yapınız olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir