Kategoriler
Burçlar

Oğlak Burcunun Özellikleri

Oğlak Burcu 22 Aralık – 20 Ocak

Oğlak Burcunun Olumlu Yönleri

  • Oğlak insanı sorumluluk sahibidir
  • Oğlaklar sabırlıdır
  • Oğlak insanları tutkuludur
  • Oğlak burcu insanı sadık ve beceriklidir.

Oğlak Burcunun Olumsuz Yönleri

  • Katı tutumlu diktatör olurlar
  • Oğlaklar paylaşmasını bilmez,
  • Bencil, kendini beğenmiş, kibirlidir
  • Şüpheci olurlar, kolay güvenmezler
  • Oğlağın yaratıcılık kabiliyeti hiç yoktur.

Oğlak Burcunun Bağımsızlığı

Oğlaklar çok bağımsız insanlardır, kendi yetenek ve kabiliyetlerini bilir bu yüzden bir projenin tamamlanması aşamasında başkalarına çok nadir güvenirler çünkü dünyanın en kabiliyetli insani ona göre kendisidir.Burçlar aleminin en uzun burcu Oğlaktır.

Oğlağın Arkadaşlığı Nasıl Olur?

Oğlaktan iyi arkadaş olur, yardıma ne zaman ihtiyacınız olursa yanı başınızdadır, sempatiktir, merhametli ve yardıma gereksinimi olan kisinin her zaman yanındadır. Oğlak insani eğer yasamda başarısızlığa uğramışsanız sizin tekrar düzlüğe çıkmanız için size maddi manevi her türlü yardımda bulunur ve bunun karşılığında hiç bir şey beklemez.

Oğlak İnsanının iş Yaşamı Nasıl Olur ?

Oğlak insanı liderliği sever ve başarı için odaklanmıştır, çalıştıkları firmada veya holdingde en yükseğe çıkmayı planlarlar, oğlaklar zamanlarını gün içinde muazzam düzenlerler, Oğlak insanı müthiş yaratıcıdır, bu yaratıcılık kabiliyeti doğuştan gelmez bizzat kendi gayretli çalışması sonucundadır.Oğlaklar iyi ve akıllı yatırımlar yaparlar ‘hangi yatırımın uzun vadede daha çok kazandıracağını iyi bilirler.

Oğlak Burcunun Mizacı

Oğlak Burcu biraz asık süratli ve acımasız olurlar buda onların aşırı disiplinli ve sorumlu insan olmalarından ileri gelir. Bir işi yapmadan önce her şeyi ince eleyip ölçerler ve işi şansa bırakmazlar. İlk bakışta Oğlaklar size biraz sıkıcı gelebilir ama onları daha yakında tanıyınca onların ne kadar organize ve düzenli bir insan olduklarını görünce onları takdir etmeye başlarsınız.

Oğlak insanının yapısı size soğuk gelebilir, aslında göründüğü gibi değildir çünkü Oğlaklar her şeyi kendi bildikleri tarzda yapmak isterler ve eğer bir iş tam bitmemiş ise veya yarım kaldıysa ona üzülmezler, günlük hayatı normal ve kontrollü bir ölçüde yaşamak onlar için yeterlidir. Etrafındaki insanların yaşamlarını düzen altına almak için onlara tavsiye ve yönlendirmelerde bulunacaklarını bilirler. Ama etrafındaki insanlar bu yönlendirmeleri haneye ya da özel hayata tecavüz olarak algılarlar ve onlara fikrini kendine sakla buna ihtiyacımız yok derler.

Oğlak insanına göre bir işi doğru ya da yanlış yapmak için sadece bir seçenek vardır ve onuda sadece Oğlak bilir buda Oğlakların ne kadar dar görüşlü olduklarını kanıtlar.Oğlaklar inatçı ve etrafıyla anlaşamazlar, bu durum Oğlaklar için geçmişten geleceğe hep böyle gelişir.Bir işi doğru yapmak için birden fazla yöntem olabilir ama Oğlak insani benim yöntemim en doğrusu der.

Oğlak İnsanının Kişilik Analizi

Oğlak burcunun asık suratlı ve acımasız olduğunundan bahsetmiştik bunun sebebi ise kendilerini hiçbir zaman değerli bulmazlar ve devamlı olarak kendilerini kanıtlamaya çalışırlar, ne zaman kendisini sevmeye baslarsa o zaman bütün kapılar ona açılmaya başlar ve güneşin parlaklığını dahada iyi görmeye başlarlar, suçluluktan arınmış bir zevkler dünyası. Oğlak insanı için gerekli olan şey maddi alanda başarılı olmaktır, onlar için başarının tanımı çok para kazanmaktır. Toplumdaki yerini ve prestijini kaybetmek istemez.


Oğlaklar yalnızlığı seven kişilerdir, yalnız yaşarlar ama onlarda saygı ve takdir edilmeye gereksinim duyarlar ama bunu hiç belli etmezler. Oğlaklar kendi kendine yeten insanlardır ve birden fazla kişilik karakterine sahiptir, kendilerini dünyaya farklı yüzlerde tanıtırlar. Oğlak insanı yabani tabiatlı olmalarıyla tanınır, aslına bakarsanız kendileri de kendi kişiliklerini tam olarak bilmezler, buda onlarda öz güvenlerine şüphe etmeye yönlendirir ve ben kimim demeye başlarlar. Oğlak insanına duygusal yönden yaklaşılmaz çünkü o buna izin verirse sizinle duygusal manada nasıl yaşayacağını bilmez ve bunda şüpheye düşer, bu durum Oğlak insanının tarihi bir özelliğidir.

Oğlak İnsanını Kısaca Tanıyalım

Oğlaklar çok ihtiraslı ve hayalperest olurlar, her zaman hayatlarında başarmak istedikleri bir şey ve kendilerini önemli hissettirecek şeyleri yapmak ister. Oğlaklarda muazzam sabır vardır, sahip olmak istediği şeyi uzun zaman bekler ve fırsatını bulunca diğerlerini sollayarak amacına ulaşır, tereddüt ettikleri sanılır ama bunun alakası yoktur, amacının ne olduğunu çok iyi bilir ve buna ulaşmak için hazırlıklı adımlar atar yani boşa kürek sallamaz.

Oğlağın zekası çok iyi çalışır ve zihnini muazzam konsantre ederler, yaşamlarını ve etrafındaki herkesi kontrol etmek isterler, oğlak çok dikkatlidir. Herhangi bir olaya balıklama atlamaz, önce gerekli tüm çözümlemesi yapar. Yaşamın değişikliğini kabul ederler fakat kendisini buna adapte etmek için acele etmezler, OĞLAK hayatı siyah beyaz görür bunun manası ise hayatındaki her şey açık ve nettir ve anlaşılmaz hiçbir şey yoktur onun hayatında.Eğer olursa bundan rahatsız olur, sevgilisiyle arasındaki romantik bir ilişkide ise sürekli idare ve kontrolü elinde bulundurmak ister çünkü böylece sevgilisinden ona zarar gelmeyeceğini düşünür.

Oğlak Kadınıyla Çıkmak Nasıl Duygudur ?
Oğlak kadını erkeğini derinden sever ama karşısındaki adam buna layık olursa ama Oğlak kadını dışından erkeğini umursamaz gözükür yani demek istediğimiz şey hoşuna gitmeyen erkeğe bağlanmaz, sevgisi yüzeyseldir.Oğlak kadını çağdaş erkekler için idealdir.Oğlak kadınına yaklaşmak için acele etmeyin çünkü oda sabırlıdır, OĞLAK KADINI çok kaliteli ve klastır ona tam bir hanımefendi muamelesi görün ona hediye alın ama aşırıya kaçmayın çünkü oda parasını müsrif etmez, ilişkinizin idaresini o ele alacaktır ama alsın zaten o sizi doğru yöne götürür zira çok entellektüeldir o size uzun yıllar sürecek mutlu bir beraber verecektir.


Oğlak Erkeği ile Çıkmak Nasıl Duygu ?
Oğlak erkeği iri yarı ve coşkuludur pek duygusal değildir, bir kadın tarafından sevilmek için can atar ve karşısındaki kadına çok zor güvenir ona hayranlığınızı gösterin ve zamanla güvenini kazanın, o çok sadık bir erkektir, zodyak alemindeki belkide en sadık erkek odur, Oğlak Erkeğinin çok gizemli mistik romantik bir yapısı vardır ama bunu keşfetmeniz biraz zaman alır, sabır ve güven OĞLAK erkeğini kazanmak için ana şarttır, onu uzun zaman bekleyecek sabrınız varsa ve kaderinizde yazılmışsa OĞLAK size muhteşem bir partner olur.

Oğlak İnsanı Nasıl Tavlanır ?
Yüzü fazla asık olduğu için onu bol bol güldürün buna çok sevinir, herşey hakkında konuşun ama onun duygusallık yönünü ağzınıza almayın ama o sizin duygusal yönünüzü tanımak isteyecektir eğer sizinle kendini güvende hissederse oda içini size açmaya başlayacaktır, ciddi konulardan bahsedin, çağdaş yaşamdan bahsedin çünkü kendiside çağdaş biridir, entellektüel konulardan hoşlanır, pahalı olmayan pratik ve kullanışlı hediyelerden hoşlanır, hediyeniz klas olsun vasat hediyeden hoşlanmaz.randevunuzu sanat galerisinde, tiyatroda veya klas bir restoranda yapabilirsiniz ve randevuya asla geç kalmayın çok dakik insanlardır bekletilmekten hoşlanmazlar bunu sorumsuzluk olarak algılarlar ona sabırla yaklaşın onun parıldayan özelliklerini yakında göreceksiniz

Oğlak Burcunun Hassas Noktası
Bacakları ve özellikle dizleri çok hassastır, dizinin arkasını hafifçe gıdıklayın bu ona gülümsemeye başlar ve bu şekilde yolunuz açık olsun.Oğlak burcu tüm gece süren bir iştahı vardır ve daha da ister, yatakta ne yapılacağını çok iyi bilirler, ilişkide uzman değildir ama iyidir.

“Oğlak Burcunun Özellikleri” için 4 yanıt

Rüyada Oğlak Burcu neye işarettir?
Ben rüyamda eski erkek arkadaşımı gördüm. kendisi oğlak burcu. Rüyam aynen şöyleydi. Sosyal bilgiler dersindeydik. hoca eski uygarlıkları anlatıyodu. ve her uygarlığı ziyaret ediyorduk. Birkaç malzeme toplayıp sınıfa getirince oraya ışınlanıyorduk. Sıra mısıra geldi. (Mısırın eski halini ziyarete) ve gittik. Mısıra kendimiz ev yapıp orada nasıl kalıyoruz neler yapabiliyoruz? biz ev yaptık. 4 kız olarak ben arkadaşım irem eda fatma. sonra Uğurcan diye birisini de aldık sonra eski sevgilim Oğuzhanı. ben bir yere gittim nereyse unuttum onu. geldim.
Yiğit diye bir arkadasım beni korkuttu. Uğurcanda fatma’yı korkuttu. ben sey dedim. Beni lütfen korkutmayın ben çok hassasım yapılan ani hareketlerden bile korkarım dedim. sonra Uğurcan dedi ki. ben zaten biliyordum senin her şeyden korktuğunu o yüzden fatmayı korkuttum dedi. sonra oğuzhan Survivor Hilmicem gibi takla atarak geldi ve biz göz göze geldik. Devamında annem uyandırdı.

Bu arada çok merak ediyorum ne demek bütün bunlar bana söyleyin ve unutmadan söyliyim sürekli rüyamda ve hatta bazen gerçek olarak gerildiğimde falan konuşan gözlüklü bir zebra görüyorum. nedir bütün bunlar?

Rüyada oğlak burcu birini görmek korkuları ve yetersizlikleri ifade eder. Bir konuda yetersiz olduğunuza dair korkularınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir