Kategoriler
Fal Kehanet

Okulumu Bıraktım, Sevgilimden Ayrıldım – Tarot

Okulumu bıraktım, sevgilimden ayrıldım başlıklı tarot talebi yorumu

Şu an eliniz kolunuz baglı zaman işlemiyor sanki, ancak bu bir süreç her iki tarafında birşeyleri anlaması için bazen kaçınılmazdır ayrılık, bu süreçte özlemler duymanız, üzülmeniz, ruh haliniz aşk acısı çektiginizi ancak olayların sevindirici bir sonla biteceginin de habercisi kartlarınız. bazen bitti sandıgımız olaylar bizim için bir başlangıçı temsil eder.

Aceleci ve sabırsız davranıyorsunuz, her an ataga ve savunmaya geçmek için adeta bekliyorsunuz, yaşadıklarınızdan dolayı gergin bir ruh hali içindesiniz. Üzerinize aldıgınız sorumlulukların ve hayat şartlarının altında eziliyor gibisiniz, birden fazla konu ve üzerinizde baskıların oldugu söz konusu. ama ettiğiniz mücadele sonuçsuz kalmayacak.

Bir aslanı bile halt edecek güce ve zekaya sahipsiniz, güçlü karakter yapınız olayların üstesinden yara almadan çıkacagınız yönünde. Yaşamınızda çok hızlı gelişen olaylar ve haberler var, aynı zamanda aşk oklarınız yükselişe geçmiş, özel yaşamınızda tavrınızla üstünlük saglayacaksınız.

Karşı taraftan alacagınız davet ayaklarınızı yerden kesecek, ciddi adımlar ve konuşmalar söz konusu bir evlilik teklifi de alabilirsiniz. Uzun zamandır yaşadıklarınız üzgün haliniz bitiyor, kazanacagınız zaferler enerjinizi ikiye katlayacak, yazılı bir mesaj yola çıkmış bu gün yarın kapınızda, aynı zamanda devlet tarafından size gelen bir tebligat görünüyor.

Mutlu bir zaman dilimine giriyorsunuz maddi manevi bütün kupalarınızı dolduracak ve doyuma ulaşacaksınız, neşeli ortamlara girecek kutlamalar yapacaksınız, başardıklarınız karşısında siz bile şaşıracaksınız. Beklemeleriniz sonuç verecek, pozitif enerjiniz güneş gibi günleri beraberinde getirecek. Geleceginizde özel hayatınızda istediğiniz gelişmeleri yaşayacak, maddi ve manevi zenginleşeceksiniz. size düşen enerjinizi dahada artırmak.

“Okulumu Bıraktım, Sevgilimden Ayrıldım – Tarot” için bir yanıt

dogum gunum :09 / haziran / 1986
dogum saatım : 00:45
cınsıyet :bayan
medeni durum : ayrılmak zorunda kaldık ama hala konusuyoruz
işim: garsonum. okulu bırakmak zorunda kaldım
yaşadıgım şehir : istanbul
merak ettiğim aşk ve iş. okulumu bıraktım, sevgilimden ayrıldım sonum ne olacak?
1-76-27-9-45-25-39-68-10-6

Ruyabul.com u facebook sayfamda arkadaşlarıma tavsiye ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir