Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Olduğu Gibi Çıkan Rüyalar

Olduğu gibi gerçekleşen rüyalar

Merhaba Admin. Size bir kaç rüyamdan bahsetmek istiyorum. Benim rüyalarıma yorum gerekmiyor direk çıkıyor ve olayı yaşadıktan sonra anlam verebiliyorum, mesela 2-3 rüyamı size anlatayım.

İlk gerçekleştiğini hatırladığım rüyayı size söylüyorum. Rüyamda arkadaşımın abisinin (gerçek abisi değil kuzeni) tavuk dürüm yiyerek zehirlenip öldüğünü görüyorum. Onların evine annemle taziyeye gidiyoruz elimde de tavuk eti var hani taziyeye giderken öyle götürür ya hanımlar. İşte ben bunu arkadaşıma anlattığımda arkadaşım aynen bana şunu söyledi “abim 2 gün evvel tavuk dürüm yiyerek zehirlendi.”

Bir sonraki rüyamda da yukarıda bahsettiğim kişinin (abisinin) düğünü vardı oraya gitmeyi planlıyorduk 24 haziranda. Rüyamda da düğüne gidiyorduk, tam giderken telefon çaldı, arayan annemdi, annem ağlayarak “baban öldü” dedi ve ben o anda yıkıldım gidemedim düğüne. Gerçekte de 24 haziran sabahı çok yakın arkadaşım ailesiyle trafik kazası, geçirdiğini annesinin öldüğünü arkadaşımın çok ağır olduğunu telefonla haberini aldım ve gerçekten düğüne gidemedim.

Bir başka rüyamda da okulumda şehit tabutları vardı, yerlerde kan vardı rüyayı gördüğüm ertesi günün 24 şehit oldu.

Bugün gördüğüm rüyamda da Türkiye’nin şeriat ülkesi olduğunu gördüm, her yerde silahlı adamlar, pkk lı gibiydiler, ben kaçmaya çalıştım ama tam olarak rüyadan anladığım Türkiye şeriat ülkesi olmuştu.

Yani benim rüyalarımın yoruma gerek olmadığını bir şekilde çıktığını görüyorum ama ben çok korkuyorum çıkmalarından, ne yapabilirim.

Gonderen: Sevcan

“Olduğu Gibi Çıkan Rüyalar” için 2 yanıt

Sevgili Sevcan, mesajın için çok teşekkür ediyorum ve bu tür bilgileri olan tüm dostlarımızdan bunları paylaşmalarını rica ediyorum. Dünya’da sizin durumunuzda olan insanlar var, bunlar ( bende dahilim) özel insanlardır. Allah bizlere daha hassas hissetme özelliği vermiş. bende pek çok gerçekleşen rüya gördüm. Bunlardan bir tanesini paylaşmak istiyorum. 1978 yılında, 18 yaşında, O yıllarda Ürgüp’te yaşayan ailemin yanından ayrıldım ve Balıkesir’de bir resmi kurumda teknisyen olarak göreve başladım. Bir gece babamın iş kazası geçirdiğini gördüm. Babam elektrik idaresinde çalışıyordu. Elektriğe kapıldığını, sağ kolunun dirseğine kadar yandığını, babamı acilen hastaneye kaldırdıklarını gördüm. Canlı canlı, sinema gibi izledim ve büyük bir dehşetle uyandım. O yıllarda telefon yoktu. telefonu yazdırır, saatlerce bekledikten sonra görüşme yapabilirdik. Sabah saatlerinde yazdırdım, Öğleden sonra evimizin cevap vermediği bilgisi aldım. Amcamları yazdırdım, ona ulaştım, babamların evde olmadığını, çok kötü bir rüya gördüğümü söyleyip, gördüğüm rüyayı anlattım. Amcam çok duygulanmıştı ve bana tüm gerçekleri anlattı. Babam aynı rüyamda gördüğüm gibi ve rüyayla aynı saatte kaza geçirmiş ve hastaneye kaldırılmış. Durumunun iyi olduğunu, kolunun iyileşeceğini anlattı ve babamın kazayı özellikel beneden gizlemelerini, üzülmemem gerektiğini söylemiş. Bir kaç gün sonra sevgili babamla telefonda konuşabildim, rüyamı anlattığımda babamda çok duygulanmıştı.

Rüyanızdaki diğer konulara fazla girmek istemiyorum. İnsanlık tarihi bildiğiniz gibi büyük değişiklikler, olaylarla dolu. İnsanlar layık olduklarına kavuşurlar. Adamlar uzayla uğraşırken biz birbirimizle uğraşıyoruz. Kafamızı kaldırıp Afganistan, Pakistan, Irak, İran, Libya, Suriye, Libya, Mısır ve benzeri ülkelere baktıktan sonra fazla söylenecek bir söz kalmıyor.

Site tebrik mesajı,

Öncelikle böyle bir site açtiginiz için size tesekkur ederim. Inanin yaptiginiz yorumlar oldugu gibi gerçek hayatimda gerçeklesti. Bu basarinizi sürdürmenizi iterim dogrusu. Fakat farkettim ki uzun süredir sitede bir durgunluk var. Hayirdir Insallah. Allah sizleri tekrar bize göndersin.

Rumuz ikizler – Fransa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir