Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Ölen Babayı Rüyada Görmek Ve Ağlamak

Ölen babayı rüyada görmek ve ağlamak neye çıkar?

Merhaba, ben babamı on yıl önce kaybettim, dün gece rüyamda gördüm onu, rüyam aynen şu şekildeydi: ben rüyada çocuktum ve babamla kol kola idik, beraber geziyorduk, sonra bir adam gördüm, babam beni o adamın yanından uzaklaştırdı, sonra da beni bir dolmuşa bindirdi, araba hareket etmeden önce “hiç babalar oğullarını bırakır mı” dedim sonra ağlamaya başladım, uyanır uyanmaz da rüyanın etkisiyle ağlamaya başladım, bu neye işarettir?

Ölen babayı rüyada görmek ve ağlamak tabiri

Temel merhaba, gördüğün rüya rahmetli babandan sana kalan yüce değerlerin farkında olup, o değerleri muhafaza ettiğin sürece her zaman kötülüklerden uzak kalacağını temsil etmektedir. Bu konuda rüyada ölmüş babayı görmek rüya tabiri sayfasında çok daha detaylı açıklama bulabilirsin. Öte yandan rüyada ağlamak rahatlama işaretidir ve rüyada ağladığını görmek yaşamda kişiyi üzen olaylardan daha ziyade bunların sebep olduğu olumsuz duyguların serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmak gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağlamak üzüntü, korkular ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

“Ölen Babayı Rüyada Görmek Ve Ağlamak” için 2 yanıt

Merhaba ben 40 yaşında evli, eğitimci bir bayanım. Bayramdan iki hafta önce babamı kaybettim, üzerine ağaç düştü kendisinin. Şuan sadece babamın yokluğunu kabul etmeye çalışıyorum ve onun kabir hayatı ile ilgili belirsizliği nedeniyle ruh halim çok kötü. Herkesin çok sevdiği, sürekli toprakla ilgilenen, iyi bir insandı. Babamı kaybettikten bir hafta sonra rüyamda babamı 30-35 yaşlarında gençliğindeki haliyle gördüm, hiç konuşmadık, babam elimi tuttup öptü ve uyandım. Bu rüyamm yorumlarsanız çok sevinirim.

Ayfer merhaba, öncelikle sevgili babanıza Allah’tan rahmet, sizlere sabır diliyorum, inşallah mekanı cennet olur. Rüyada yakın zamanda kaybettiği, sevdiği, değer verdiği kişiyi görmek bir mesaj vermekten ziyade yaşanan büyük acının, onun yokluğuna alışamamanın yansımasını gösterir ve bu rüyalar yorumlanmazlar. Bu konuda detaylı bilgiyi rüyada ölü görmek sayfasında Rüyada yakın zamanda kaybettiği tanıdığı görmek paragrafında bulabilirsiniz. Zamanla acılar küllenir ve rüyalar mesaj vermeye başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir