Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Ölen Sevgiliyi Rüyada Görmek

Ölen sevgiliyi rüyada görmek neye işarettir?

Kız arkadaşım trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Rüyamda yaşıyordu, ben onun sürekli karşına çıkıyordum. Fakat konuşmuyor, beni tanımıyordu sanki. Yakın arkadaşlarına “benimle neden konuşmuyor” diye sorduğumda ise bilmediklerini söylüyorlardı. Sonra hıçkırarak ağlıyordum.

Name: carlosusta
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:24
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:durgun
Subject:ölen sevgiliyi görmek
Anahtar kelimeler:sevgilim

Rüyada ölen sevgiliyi görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta yaşamakta olduğunuz acı ve hasretin yansıması olup başka bir anlam taşımamaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada ağladığını görmek yaşamınızdaki sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağlamak, üzüntü, korkuları ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

“Ölen Sevgiliyi Rüyada Görmek” için 4 yanıt

Rüya ölmüş sevgiliyi canlı görmek ve konuşmak
Rüyamda kaybettiğim sevgilimin, bir akşam vakti uzaktan yürüyerek yanıma geldiğini ve bana “başın sağ olsun” dediğini gördüm. Bunun üzerine bende rüyamda sanki tartışmışız gibi onun yanından ayrılıp kendi kendime sinirlenip ona kızıyordum. Bu rüyadan çıkarmam gereken anlam nedir?

Ölen sevdiğini rüyada diri görmek
Rüyamda gerçekte ölen sevdiğimi canlı gördüm, çok güzel giyinmişti bize gelmişti, kardeşleri benim elimde kuzenimin resmi vardı, bana kızdı “o resmi at elinden” dedi, ben atmadım, kardeşine söyledi şermine söyle resmi atsın beni kızdırmasın dedi, öldüğünde konuşmuyorduk onunla, rüyada ilk defa benle konuştu. Birde rahmetli babaannemi gördüm.

Rüyada hıçkırarak ağladığımı gördüm. Ama neden bilmiyorum. Sonra da bir erkek beni seviyormuş, uykuda bu benim elimden tuttu ama ben bıraktım sonra da ağladı erkek. 23, Kadın, Bekar, Diğer, endişeli

Rüyanız, gerçek yaşamınızda bir yorgunluk, bıkkınlık veya hayal kırıklığı yaşamakta olduğunuzu simgelemektedir. Burada önemli olan konu bu rüyayı tekrar tekrar görmüş olmanızdır ve sizi bu duruma düşüren nedeni hemen tespit edip, tedbirini almanız gerektiğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir