Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Ölmüş Babaanneyi Rüyada Görmek

Ölmüş babaanneyi rüyada görmek neye işarettir?

Bu ayin 13 de ninemin ölüm yil dönümüydü ben tamamen unutmusum. Ben ise 15 de su ruyayi gordum. Eski yasadigimiz yerde ninem bize gelmis oradaki uzun yokusun basindayiz. Yokusun altinda bi cesme var ninem etraftaki yeşillikleri , çicekleri sulamak istedi. Ben hortumu çeşmeye bagladiktan sonra suyu yokusun ve ciceklerin ustune tuttu, su fiskiriyordu. Durmadan bana “çiceklerini sula” diyordu. Hortumdan su akmayinca ben cesmeye kosup bir siseye su doldurum. Devamını sulayabilsin diye. Cicekleri sularkende yavas yavas yokustan asagiya dogru yürüyorduk. Ninem mutlu temiz saglikli gorunuyordu ama birazda telasliydi.

Onu öyle görmek beni sevindirdi. Ama neden acaba bana durmadan ciceklerimi sulamami soyledi ? Bu rüyami yorumlarsaniz cok sevinirim. Emeginiz icin tesekkurler

Ölmüş babaanneyi rüyada görmek neye yorulur?

Rüyalarınızı yorum alanına eklemekten ziyade rüya gönder sayfasında yazdığımız konulara dikkat ederek gönderirseniz inanın çok daha sağlıklı cevaplar alabilirsiniz.

Rüyada ölüyü diri görmek oldukça sık karşılaşılan rüyadır. Rahmetli baba, vefat etmiş anne için özel anlamları vardır, ilgili rüya tabiri sayfasında açıklanmıştır. Dede, nine, anneanne, babaanne, amca, dayı, hala, teyze, kaynana, kayın peder, kuzen gibi ölmüş aile büyüklerinin canlı görülmüş olması genellikle hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir.

Rüyanızda nenenizin çiçekleri sulaması  uyanık yaşamda sizin iyileşmenize ya da kendinizi iyi hissetmenize vesile olacak birini varlığını temsil eder. Bu kişinin etkisiyle güzel gelişmeler olacağına delalet ederken yokuş aşağı inmeniz iyileşme sürecinin başladığını temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Ölmüş Babaanneyi Rüyada Görmek” için 5 yanıt

Ben 33 yaşındayım, elektirikciyim, ruh halim neşeliydim. Annemin yengesi 23 yıldır ölmüş bir kere bile rüyamda görmedim, bir hafta önce kendisinin kabir topraginin üstüne bagdaş kurmuş oturuyorum, hemen yanında kime ait oldugu bellı olmayan bir kabir daha var ama bu sıra her iki kabirde tertemiz taşları beyaz ve iki kabrin çevresi yeşilimsi desenli demirle çevrili ayak tarafı hariç.
Otururken kendi kendime ya bu ölününde omuzlarında çok oturdum diyorum o esnada gözüm dogayı süzüyor gözüm daglara bayırlara takılıyor, dogada bir sakinlik ve yine ismini okuyamadıgım taşları bembeyaz çaprazımda karşimda bir kabir bir allah dostuna ait adını okumaya çalışırken o kabrin başında büyük amcamın büyük oglu kendisi de namazli niyazli manevıyati sever iki veya üç arkadasiyla beraber dua için ordalar amca oglunu tebessümle çagrıyorum onlarda bana tebessum ediyor.kabır için şimdi buna dua etmek lazım diyorum kendime. ama ettiyi görmedim ama rüyada mutlu neşe doluydum yorumlarsaniz teşekkür ederim.

Rüyada rahmetli babaanneyi görmek
Ruyamda olmus babannemı gordum, sevgilimi tanistirdim onunla, tek hatirladigim dialog babaannem “kac yasinda, kac yasinda” diye soruyordu.
Evden memnun ayrildik, hissettigime göre ruyamda herkes memnundu tanismadan. Evden cikarken kapi onunde kiz kardesim oyuncak istedi bizden (23 yasinda). Bu rüyanın anlamı nedir
Takma isim : roseali
Yaşınız:31
Cinsiyetiniz: bayan
Medeni durum :bekar

Merhaba,

Rüyada rahmetli babaannenizi görmüş olmanız, gerçek yaşamınızda size rehberlik edecek, yol gösterici birine ihtiyaç duyduğunuzu göstermektedir. Onunla sevgilinizi tanıştırmanız ve aranızda geçen konuşma sanki gerçek hayatınızda sevgiliniz ile aranızda bir yaş farkı sorunu olduğunu ve bu konuda danışacak birine ihtiyaç duyduğunuzu göstermektedir.
Rüyanızın sonunda kız kardeşinizi görmüş olmanız gerçek hayatta şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade ederken onun oyuncak istemesi hayata biraz daha pembe bakmanın size yarar getireceğini temsil etmektedir.

20 gün önce eşimin babaannesi öldü ve rüyamda onu gördüm, guler yuzlu bir şekilde benden oğlumu istedi, oğlum onunlaydi, çok korktum uyandım, bu rüyanın anlamını nedir, lütfen yardim.

Geçmişe gitmek
İyi akşamlar, rüyamda ben geçmişe gidiyorum ve benim düğünüm oluyor, ölmüş babaannem de var düğünümde ve kendisi sandalyede oturuyor, gözünde kocaman bir siyah gözlük var, anlamını öğrenebilir miyim. Şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir