Ölmüş Babayı Rüyada İyi Görmek

Ölmüş babayı rüyada iyi görmek ne demek?

Babam vefat edeli 10 yıl oldu. 10 yıl sonra ilk defa gördüm rüyamda babamı. Annem babama “sen gittin diye hep ağlıyor” dedi, rüyamda da ağlıyordum. Babam da güler yüzlü bir şekilde “niye ağlıyorsun, ağlama” dedi. Sonra annem “seni oralarda arayan soran oluyor mu” dedi. Babamda “evet” dedi teleofnundan telefon numarasını gösterdi. İyiydi babam rüyamda, vefat ettiği gün yaklaşıyor ve düğünümde yaklaşıyor.

Ölmüş babayı rüyada iyi görmek tabiri

Rüyanızda vefat etmiş babanızı görmeniz babanızdan aldığınız ve sizi özel kılan değerleri temsil ederken aynı zamanda bu kıymetli değerlerin farkında olmak ve ona göre davranmak gerektiğine işaret etmektedir. Bu rüya sahip olduğunuz bu güzel özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi de ifade eder. Rahmetli babayı rüyada görmek genellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu zamanlarda kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır. Rahmetli babanızı iyi görmeniz onun cennette olduğuna tabir edilir ki inşallah öyledir.

“Ölmüş Babayı Rüyada İyi Görmek” hakkında 1 yorum

  1. Rüyada ölmüş babayı ve diri anneyi görmek
    Ben 34 yaşında, yeni evliyim, özel sektör çalışanıyım, maddi sıkıntılarım var, kaynanayla yasiyorum, memur olmaya çalışıyorum. Rüyamda ölmüş babamı yaşayan annemle ayni otobüste gördüm, annemle bir yere gidecekmisiz, kiziyorum “anne in o otobüsten, ne işin var senin orada, gel” diyorum. Annem inmiyor ben çaresiz kalıyorum, sonra babam otobüsü durduruyor “ben bu dünyada kızımı tek bırakmam” diyerek iniyor, ben çok seviniyorum “heyt be babam işte” diyorum, orada uyandım, ne anlama geliyor bu rüya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir