Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Ölmüş Komşuyu Rüyada Görmek

Ölmüş komşuyu rüyada görmek neye işarettir?

30 yıl önce ölen komşumuzun annesini rüyamda yinede ölmüş olarak gördüm, mezarına koymadan önce ayaklarına baktım zayıf ve derilerinden diz kapağını gördüm ve kapattım kefenini tekrar, zayıftı mezara koydum ve duasını ben yaptım.

Yanımda da insanlar vardı, imamda vardı, imam efendiye şöyle bir baktım yanlış dua ettim mi diye hocada yok gibisinden kafasıyla onayladı. Toprağa gömdük fakat sonra bir yanlış yapmıştım ayak bağını ve çene bağını çözmemiştim onun sıkıntısıyla uyandım, çok etkilendim. Hemen yanıt yazarsanız memnun olurum, rüyada birini gömmek ne demek?

Ölmüş komşuyu rüyada görmek neye yorulur?

Biröz merhaba,

Rüyada ölmüş birisinin yeniden ölmesi, ölmüş birinin ikinci kez öldüğünü görmek onun adaşı yahut yandaşı olan birinin vefat etmesine işarettir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek yaşamınızda kimi şeylere son verme isteği duyduğunuzu ancak kimi sebeplerle bunu yapmaktan çekindiğini, belkide bir kendine güven sorunu yaşadığını simgelerken, zamanla bunları aşacağını temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Ölmüş Komşuyu Rüyada Görmek” için 2 yanıt

Rüyada komşunun öldüğünü görmek
Rüyamda komşu teyzenin öldüğünü gördüm, bu ne demek oluyor? lütfen yorumlayabilir misiniz?

Rüyada birinin öldüğünü görmek rüya açıklaması rüyada ölü görmek sayfasında yer almakta ve gerçek yaşamınızda çevrenizde fazlasıyla negatif enerjiye sahip insanlar olduğunu, olaylara daima olumsuz tarafından bakan bu kişilerdeki negatif enerjinin sizi etkilediğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir