Ölmüş Olan Dedeyi Rüyada Görmek

Ölmüş olan dedeyi rüyada görmek neye çıkar?

Rüyamda gerçek hayatta ölmüş olan rahmetli dedemi ve dedemin kardeşini görüyorum, iki kisi daha var yanlarında, onları tanımıyorum ama onlarda kardeşleri imiş, ikisi de konuşmuyorlar ama keyifli, yüzleri gülüyor, genç halleri, biraz sonra dedem direksiyona geçiyor, hepsi biniyor arabaya, bende biniyorum evimizin arka tarafından kardeşimde yolun ortasına oturmuş “beni de götür” diye ağlıyor,  annemde bağırıyor, “o gidecek, sen gidemezsin” diye, kardeşimde hıçkırarak ağlıyor, iki dizinin üstünde, sonra ben tam arabada giderken geri vazgeçip köşeyi dönünce arabadan iniyorum.

Kimden: edanur19
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:umutlu
Anahtar kelimeler: beyaz araba,ölü yakınlar,ağlayan kardeş

Ölmüş olan dedeyi rüyada görmek neye yorulur?

Edanur selam,

Gördüğünüz rüya, kafanızdaki bir projeyi gerçekleştireceğinizi veya yaşamınızda önemli bir değişiklik yapacağınızı simgelemektedir. Ancak bunu yaparken çevrenizdeki kişileri daha iyi tanıyıp gerçek dostlarınızı ayırt etmeli, gerçek dost olmayanlardan uzak durmalısınız mesajı vermektedir.

Ölen dedeyi rüyada canlı görmek, genellikle hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu temsil eder. Onları canlı görmek aynı zamanda yeni başlangıcı temsil eder, gerçek hayatınızda bir şeylere yeniden başlamayı, sonunda mutlu ve başarılı olmayı gösterir.

Rüyada kardeşinin ağladığını görmek  reel yaşamınızda duygusal dengeyi yeniden sağlamak için gecikmeden bir şeyler yapmanız gerektiğini temsil eder. Başka birisinin rüyada ağlaması sanki size bir ders verme, hatırlatma yapma görevi yapmakta, dengenizi kuramazsanız sizde ağlarsınız manası taşımaktadır. Rüyada başkasının ağladığını görmek,  ağladığını gördüğünüz kişi ile yakınlığınız ile de alakalıdır ve aranızdaki ilişkiyi gözden geçirmeniz gerekebilir. Bu kişi yaşamınızı etkileyen biri ise onun etkilerini araştırmak gerekebilir.

Rüyada hıçkırarak ağlayan birini görmek, birinin hıçkırarak ağladığını görmek, bir başkasının üzerine kendi duygularınızı empoze etmeye çalıştığınızı, ona baskı uyguladığınızı ve o kişiye büyük üzüntü verdiğinizi simgeler.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Yorum yapılmış

 1. Banu dedi ki:

  Rüyada rahmetli dedeyi görmek
  Merhaba. Ben rüyamda 4 ay önce vefat eden dedemi gördüm, mezarından çıkmış, evindeki kanepede yatıyordu, üzerinde bir çarşaf var, ben yanına gidince açtı ve sorduğum sorulara cevap vermeye başladı, “dede ahiret hayatı nasıl” diye sordum, “iyi kızım, şimdi tek kapılı bir odaya geçtim” dedi, “dede bende yanına geliyim mi” dediğimde “kısa zamanda geleceksin” dedi ve sonra ayağa kalkıp mutfağa gitti, üzerinde gömlek ve altında sadece kısa bir şort vardı, bacakları hafif şişkin ve mezarda vücudunda hiç bozulma olmamıştı, bu ne anlama geliyor?

  • Ruhi Karabey dedi ki:

   Banu merhaba,
   Rüyanız, reel yaşamda sahip olduğunuz özel niteliklerini, üstün insani vasıflarını gösterirken, bu çizgiden ayrılmamanız gerektiğini önemle hatırlatmaktadır.
   Rüyanızın en önemli mesajı, günlük yaşamda çizginden çıkmamak durumunda sıkıntılarının benzer şekilde hafifleyerek sana zarar vermeyeceğini, çözüleceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*