Kategoriler
Fal Kehanet

Özel Yaşamımla İlgili Gelişmeler – Tarotu

Özel yaşam hakkında tarot bakımı

Şu anki durumunuzda bağımlılıklarla ilgili bir tecrübe yaşanacagını, inanaçlarınıza ters düşen durumlarla karşılaşacagınız konusunda uyarıyor gelen kartınız, tahriklere ve şiddete kapılmamalısınız, dikkatli olmalısınız. Özel yaşamınızla ilgili bir tartışma söz konusu, karşı tarafın kavga çıkartacagı kesin, ancak siz daha akıllı davranmalısınız, zeki ve pratik yapınızla problemleri büyütmeden çözebilirsiniz.

Sizi rahatsız eden davranış ve durumları karşı tarafla açık açık konuşmalı, kendinizi dogru ifade etmeli gerekli zamanlarda savunmaya geçmelisiniz, kartlarınızın size tavsiyesi önce dinlemeniz yönünde. İlişkiniz üzerinde baskı kuran taraf olmamalısınız, bu sizi itici kılıyor. duygularınızdan emin olmalısınız. tutarsız davranışlar sergilememelisiniz.

Hayatın tadını çıkaracagınız zamana giriyorsunuz, ilişkinizde içten ve samimi duyguların yaşanacagını, kendinizden ve ilişkinizden olan memnuniyetiniz ailenizi ve çevrenizide mutlu edecek. Zaman zaman kendinizi yalnız hissediyorsunuz, sevgi ve ilgi beklediğiniz görünüyor. girdiğiniz ortamlarda dikkat çekme çabalarınız insanların sizi yanlış anlamasına sebep oluyor. oldugunuz gibi olmalı ve davranmalısınız.

Yakın çevrenizdeki bir takım kişilerle tartışma yaşanacagı görünüyor, isteklerinizi kimseye zorla kabul ettiremezsiniz, inatçı yapınız sizi haklıyken kendinizi haksız konumlara düşürmenize sebep oluyor. unutmayın haklılıgınızı sakin bir şekilde ifade etmelisiniz. Maddi olarak krizlerden geçiyorsunuz, ancak kısa bir süre sonra rahata ereceksiniz, ailenizden gelen para görünüyor.

Eğitiminizi tamamlamalı geleceginizi saglam temeller üzerine kurmak çalışmalısınız. şuan önceliğiniz bu olmalı. Gelecekte idealleriniz gerçekleşecek, ancak özel yaşamınızla ilgili biraz daha zamana gereksinim duyacagınız görünüyor, buna sebep karşı tarafın duygularından emin olmanız gerekiyor.

Mutluluklar dilerim. Mina.

“Özel Yaşamımla İlgili Gelişmeler – Tarotu” için bir yanıt

16.07.1999 sabah sekiz civarında doğdum.(7-9 arası kesin)
bayan, bekar,öğrenci
konu: özel hayatımla ilgili gelişmeleri merak ediyorum. üniversiteye gidebilecekmiyim?
numaralar:2-4-16-17-10-31-62-44-33-51
nilgün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir