Kategoriler
Fal Kehanet

Parasal Durumum Ne Olacak – Tarot Falı

Parasal durum tarotu

Maddi krizlerden ve yoklukların içinden geçtiginiz görünüyor, şuan bir dar bogazdasınız, yettirme ve yetiştirme çabası içindesiniz. Yaşı oldukça olgun bir erkek var falınızda, otoritesi ve maddi gücü olan bir kimse, bu kimseden parasal anlamda alacagınız toplu bir para görünüyor.

Falınızda gelen adalet kartı, sizin adaletle ilgili bir sorun yaşadıgınızı gösteriyor, adli makamlardan bir tebliğat alabilirsiniz. aynı zamanda bu kart yaşamımızla ilgili sizi adil olmaya davet ediyor. Geceleri sizi uyutmayan bir olayın var oldugunu, aynı zamanda bedensel rahatsızlıklar çektiginiz konusunda uyarıyor kartlarınız, kendinize dikkat etmeli ve yormamalısınız.

Üzerinizdeki sorumluk ve baskının sizi son derece yordugu, aynı zamanda bir borç yükünün altında oldugunuzuda söylüyor kartlarınız, ancak üzülmeyin hepsinin üstesinden gelecek ve yeniden maddi ve manevi rahatlıga kavuşacaksınız. Yaşamınızla ilgili sözlü bir saldırıya maruz kaldıgınızı ve savunmaya geçtiğinizi ancak zemininizin saglam oldugunu söylüyor kartlarınız.

Aile içinde yaşanan bir sorunun çözüm bulacagını ve uzlaşma saglanacagını haber veriyor kartlarınız. Şükran ve minnet duyacagınız bir olay yaşayacagınızı, aile içinde sevinç ve neşeli kutlamaların olacagını haber veriyor kartlarınız, uzun zamandır çok istediginiz bir şey gerçekleşecek evinizde bayram havası esecek.

Kısa bir süre sonra yıldız gibi günler yaşayacaksınız , şansınızın ve yıldızınızın bol olacagı uzun vadede gelir elde edeceginizi ve mülk edineceginizi haber veriyor kartlarınız. Gelecek yaşamınızda parasal olarak rahatlayacaksınız, aynı zamanda sizin için yaşamınızda önemli bir yerde yer alan bir ( bayan ) var, bu kişiden alacagınız teklif ve davet sizi oldukça şaşırtacak ve sevindirecek.

“Parasal Durumum Ne Olacak – Tarot Falı” için bir yanıt

Doğum tarihi : 14/05/1964
* Doğum saati : sanirim aksam ustu 4-5 civari
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : evli
* İşi ; emekli
* Yaşadığı şehir :
* Tarotta merak ettiği konu : parasal durumum ne olacak
* Lütfen : 5-9-53-41-67-43-26-33-77-6
suzan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir