Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rahmetli Anneanneyi Diri Görmek

Rahmetli anneanneyi diri görmek neye çıkar?

25 yaşında genç bir kızım, yüksek lisans yapıyorum, bekarım, üniversitede bu dönem öğretim üyesi olarak ise başlayacağım. Dün gece sabaha karşı gördüğüm rüyadan uyandım. Rüyamda rahmetli anneannemi gördüm, beyaz kıyafet giymiş, yüzünde hafif bir gülümseme biraz da sitem var gibiydi “hiç gelmiyorsunuz” gibisinden sanki. Sonra anneanneme sarıldım onu çok özlemişim gözümden yaş geldi. Uyandığımda kendimi sıkmışım gözlerimde yaş vardi uyandım ve ağlamaya başladım.

Bu rüyanın başka bir bölümünde ise arkadaşım bana hasta olduğunu söylüyor ve diğer 2 arkadaşımda onaylıyor, onların gözleri doluyor ve benim de gözlerim doluyor, üzülüyorum haline ve gözümden yaş damlası düşüyor. Sabaha karşı bu rüyadan uyandım biraz geçti ezan okundu tekrar yattım bu sefer de yüksek lisans yaptığım profesör hocamın yanındayım, odaya 2 tane beyaz gömlekli adamlar giriyor hayırdır inşallah, rüyalara çok takılan birisiyimdir ve genelde rüyalarıma güvenirim, yorumlarsanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Rahmetli anneanneyi diri görmek tabiri

Seda merhaba, rüyada rahmetli anneanneni görmüş olman onu çok özlediğini ya da reel yaşamındaki bir zorluk karşısında akıl danışabileceğin, güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu temsil ederken, onun beyaz giymiş olması, gülümsemesi bu konuda (sıkıntıyı atlatma) güzel gelişmelere yaşayacağına işaret etmektedir. Onun sana sitemli konuşması ise aslında gerçek hayatında bir konu ya da birisi hakkında bir yorum yapmadan önce konuyu tam anlamak veya o kişiyi iyi dinlemek gerektiğini temsil etmektedir.

İkinci bölüm ise bir hastalık haberi aldığını / alacağını ancak bunun önemsiz olduğunu öğrenip rahatlayacağını ifade etmektedir. Rüyanın üçüncü aşaması ise gerçek hayatta çevrende sana yol gösterecek, değerli ve iyi olmanı isteyen kişiler olduğunu, geleceğinin aydınlık olduğunu anlatmaktadır.

“Rahmetli Anneanneyi Diri Görmek” için bir yanıt

Rüyalar hakkında daha çok bilgi toplamak ve sizlere daha iyi sonuçlar sunmak için desteğinize ihtiyacımız vardır. Lütfen sizde ölmüş birini diri görmek, ölen anneanneyi canlı görmek, ölünü beyaz gidiğini görmek konularında rüya gördüyseniz o rüyayı ve sonrasında olanları yazın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir