Kategoriler
Fal Kehanet

Rica Etsem Falıma Bakabilir Misiniz Tarotu

Evlilik ve aşk hayatı tarotu

Şuan çok yanlız görünüyorsunuz, ya da yaşadıgınız olaylardan kendinizi bir kenara çektiniz, yanlızlık sizin tercihiniz ise bunun tadını çıkarın kendinizi yenileyebilir degişimler yaratabilirsiniz. çünkü önünüz açık kuracagınız diyaloglar sayesinde yanlızlıgınız bitebilir. Yapmak istedikleriniz engellenmiş gibi, içinde bulundugunuz durum buna sebep,yaşamınıza bir yön verememiş olamamanız.

Yaşam tarzınızı ve düşünce tarzınızı degiştirecek yeni deneyimler yaşayacaksınız. Falınızda genç bir erkek var bir davet alabilirsiniz, özel yaşamınızla ilgili özlem ve isteklerinizi yaşayacagınız bir döneme giriyorsunuz. İleriye dogru atacagınız büyük bir adım var, sizin aşina oldugunuz çevreden kopup kendi yolunuzdan gidiceginizi haber veriyor kartlarınız.

Girişimlerinizin sonucunda başarı elde edeceksiniz, eglenceli ortamlara girebilir yakın çevrenizle yaşadıklarınızı paylaşabilir bunu kutlayabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin artması sizi olumlu etkileyecek, bu tutarlılıgınız devam ettigi sürece ideallerinize ulaşabileceksiniz, ancak kartlarınız sizi uyarıyor yaşadıgınız ve karşılaştıgınız olayları kendi deger yargılarınıza göre degerlendirmelisiniz.

Elinizi attıgınız her şeyin ters gitmesi sizi gerginleştirmiş, özel yaşamınızda herşey hızını yitirmiş, üzerinizde baskılar var, sorunların birazda sizden kaynaklandıgını biliyorsunuz, yaşamınızdaki insanları suçlamanız yersiz, hata yaptıgınızı ileride anlayacaksınız.

Son derece sabırsız ve aceleci davranıyorsunuz, sevgi ve nefreti bir arada yaşayabiliyorsunuz, ancak bir denge kurmalısınız daha çok sevgiyi seçmelisiniz yaşamalısınız, enerjinizi gereksiz kızgınlıklarınız yerine isteklerinize kullanmalısınız, öfkelendiginiz zaman sinirlerinize hakim olmalısınız unutmayın öfkeyle kalkan zararla oturur.

Geleceginizde kartlarınız sizi net olmaya adaletli davranmaya davet ediyor, bilmelisiniz ki düşüncesizçe yapmış oldugunuz her iş size pişmanlık olarak dönecektir, önce ne istediginizden emin olmalısınız daha sonra istekleriniz için çaba sarf etmelisiniz kimse sizi oturdugunuz yerden keşfedemez.

“Rica Etsem Falıma Bakabilir Misiniz Tarotu” için bir yanıt

Merhabalar,
Sitenizde tanıdım yapıldığında Bakılacağı söylenmiş ama benim sitem bulunmadığından bir tanıtım yapamıyorum. Rica etsem yinede bakabilir misiniz?
Saygılar,

* Doğum tarihi : 06 / 03 / 1983
* Doğum saati : Bilmiyorum
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : bekar
* İşi :ücretli
* Yaşadığı şehir : Ankara
* Tarotta merak ettiği konu : Evlilik,Aşk
* Lütfen : 5,15,17,21,38,42,55,67,70,72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir