Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüya İçinde Ağlamak

Rüya içinde ağladığını görmek neye işarettir?

Ben rüyamın içinde rüya gördüm, rüyamı pek hatırlamıyorum hatırladığım tek şey var. Rüyamın içindeki rüyada çok ağlıyordum, bir şeye ağlıyordum hatırlamıyorum sonra uyanıyordum ve gözümden yaş akmış bunu gidip birine anlatıyorum. Rüyamda ağlıyordum, uyandım gözümden yaş akmıştı falan diye o da bir şey diyordu sanırım o kadar sonra uyandım gözümde yaş falan yoktu normaldi. Yorumlarsanız çok sevinirim şimdide teşekkürler.

Kimden: mk18
Cinsiyetiniz:Kız
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: buruk
Anahtar kelimeler: ağlamak

Rüya içinde rüya görerek ağlamak nasıl yorumlanır?

Rüyanın içinde görülen rüyalar, besinci tür rüya olarak anılır ve bunlar rüya içinde görülen rüyalardır. Bu kategorideki rüyalar en ilginç ve en değerli rüyalar olup, kısa sürede gerçekleşir ve rüyanın verdiği mesaj doğru çıkar. Bakınız rüya içinde rüya görmek nedir sayfası.

Rüyada ağlamak görmek büyük olasılıkla gerçek hayatta karşılaştığınız olumsuz durumların, duygularınız üzerindeki negatif etkisini ifade eder. Rüyada ağladığını görmek, üzülmek, aynı zamanda korkularını ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak, duygusal dengeyi yeniden sağlamak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyanda ağlamak iyidir. Bu rüya hakkında detaylı açıklama için rüyada ağlamak sayfasını inceleyiniz.

“Rüya İçinde Ağlamak” için 2 yanıt

Rüyada kardeşinin ölmüş olduğunu görmek ve ağlamak
Rüyada kardeşimi gördüm, ölmüştü ve bağıararak ağladım, bu neye tabirdir? yüksek sesle ağlıyordum.

Arkadaşım bana bir rüyasını anlattı. Ben normal gidiyormuşum. Sınıftaki herkes ağlıyormuş. Herkes. Kendisinin ağladığını bilmiyor fakat ben gidiyorum diye ağlıyorlar sanırım. Bunun anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir