Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüya İçinde Rüya Yaşamak

Rüya içinde rüya yaşanması neye işarettir?

Ben dün gece rüya içinde rüya yaşadım sanırım. Sürekli değişti rüyalarım. İlk başta şenlik gibi bir şeyin ortasındaydım, ayaklarımda paten vardı, ne yaptığımı bilmiyordum ve akşamdı, sonra bir anda farklı bir yere gidiyorum, iki elimde çocuk var. Çocukların ellerini tutuyorum. Biri kız, biri erkek ama down sendromlular, kız olanla biraz konuşuyorum, onları gidecekleri yere kadar bırakıyorum.

Sonra farklı bir yere gidiyorum dağ gibi bir yer, hava yağmurlu, önümde bir teleferik var, aşağı doğru gidiyor ama sonu görülmüyor, bulutlar ve yağmur yüzünden görülmüyor, “babam kızar teleferiğe binersem” diyorum ama yine de biniyorum fakat sonunda aşağı doğru iniyorum, teleferiğin sonunda çıkış yazıyor ama denizin ortasında bir yerde kalıyorum, teleferiğin sonu denizin ortası, yağmurda ne yapacağımı nasıl yüzeceğimi bilmiyorum, bağırıyorum, ağlıyorum kimse duymuyor sonra uyandım.

Kimden: Zara
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:15
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: down sendromu, çocuk, teleferik
Şu anki ruh haliniz: üzgün,korkulu

Rüya içinde rüya yaşamak nasıl yorumlanır?

Rüya içinde rüyalar en değerli rüyalardır ve bu tür rüyalar kısa sürede gerçekleşir. Rüyada paten görmek sizin herhangi bir zor durumda kolay çözüm bulma yeteneğiniz olduğunu gösterir.

Rüyada çocuk görmek umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler. Rüyada çocuklar hala büyümediğinizi, geçmiş çocukluk yaşamına özlemleri ifade eder. Aynı zamanda çocuksu duyguları bastırmak anlamına gelir.

Rüyada teleferik görmek uyum, anlaşma ve uzlaşma simgeler, bazen barışı korumak için kitleler ile birlikte gitmek zorunda kalabileceğinizi işaret eder. Rüyada teleferiğe binmek hayatta yaptığınız tavizler anlamına gelir.

“Rüya İçinde Rüya Yaşamak” için 4 yanıt

Rüyamda rüyada olduğumu fark ediyorum. Sonra beni canavar mı hayalet mi bir şey kovalıyor. Bende korkuyorum. Rüya olduğunu bildiğim için uyanıp kurtulmayı deniyorum. Uyanmaya çalışırken çok zorlandım hatta acı çektim diyebilirim ama sonunda uyandım.

Rüyamda yurtta yetkiliyle bir konu hakkında konuştuğumu gördüm uyandığımda onu o bayana anlatırım diye düşündüm ertesi gün uyudum rüyamda o bayana olayı anlattığımı ve tartıştığımı gördüm. bu ne anlama gelir?

ruyamın içindeki ruyada sabah eşimle biz uyurken eşyalarımız ev sahibi ve başkası tarafından toparlanıp dışarıya konuluyormuş ben uyanıp olanları görünce şok geçirip nedenini soruyorum onlarda buraya başka birinin geleceğini bizim burdan taşınmamız gerektiğini söylüyorlar (evimiz kira) bende neden daha önceden söylenmediğini en azından ev bulurduk sokakta kalmazdık diyorum onlarda eşinizin haberi vardı diyorlar sonra kara kara düşünürken uyanıyorum oh be ruyamış diyorum (ruya devam ediyor)
yataktan kalkıp evimin düzenli olduğunu görüp rahatlıyorum sevgilimle denize gidiyoruz denizde kocaman üç dört kadar büyük balıklar görüyorum o kadar büyük ki sadece üç dört tanesi koca denizi dolduruyordu sevgilim beni sırtına alıp denizde balıkların üstünden yüzmeye başladı ben endişliyim daha sonra denizden çıktık tekrar yüzmeyi teklif etti ben istemedim o anda balıklardan biri yukarıya yunus balıkları gibi fırlayp denize geri atladı
daha sonra ben arkamı dönüp giderken yol kenarında çamura bulanmış farkedilmesi zor boa yılanı gördüm korktum yürümeye devam ettim bu sefer apacık duran başka bir boa yılanı gördüm iyice korktum geri geri giderken arkamda bi evin damından inen leopar gördüm iyice korktum biri önümde biri arkamda duruyordu ikisinin arasından çekilir gibi geri geri gitmeye başladım
leopar beni mi korumaya geldi yoksa zaten yılanın mı peşindeydi anlayamadan olay yerinde evi olan adam benden evinden bıçak felan keskin alet ne bulursam getirmemi istedi ( gerçek hayatta tanıdığımız biri)
ben evine gidip keskin aletler bulup getirene kadar ne olduğunu görmüyorum fakat geldiğimde o adam çoktan leoparı öldürmüş hatta derisini yüzmüş yılana ne oldu bilmiyorum fakat ortalıkta yoktu leoparın yüzülmüş halini gördüm ve sanki ölmemesi gerekiyormuş gibi hissettim sonra gerçekten uyandım (gerçekten)
24 yaşında evli çoçuk isteyen ama olmayan bi bayanım
yorumlarsanız teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir