Ruyabul Site Haritası

Kategorilere Göre Rüya Tabirleri

İlginizi Çekebilecek İlginç Bilgiler

  • Burçlar: Burçlar hakkında genel bilgiler bu bölümde yer almaktadır. Burçların davranışları, Ünlülerin Burçları, Burçlar ve Çiçekler, Burçların özellikleri konularında yazılar.
  • Büyü: Büyü hakkında bilgiler, Büyü nedir? Büyünün Tarihi Şeytan Büyücülük Nedir? Nasıl yapılır? Kimlere Tutmaz? Muska ne işe yarar? Buyu nasıl bozulur? Nasıl anlaşılır? Çeşitleri nelerdir? Büyüden korunma yolları nelerdir?
  • Fal Kehanet: Fal nedir? Remil ne demektir? Geleceği Tahmin, Kehanet, Eski toplumlarda fal, Ünlü falcılar, Fal çeşitleri, Kitap Kahve Tarot Ateş İskambil Bakla El Domino Çiçek Güneş Duman Çay Bulut Ay Zar Yüzük Yonca Yaprak Tesbih Su Sigara Papatya Nokta Nohut Kemik Falı
  • Astroloji Genel Bilgiler: Astroloji hakkında temel bilgiler, Astrolojide Ay, Astrolojide gezegenlerin temel özellikleri, Güneşin özellikleri, Astrolojik kişilik, Gerçek astroloji, Bilimsel astroloji, Mars, Merkür, Venüs, Uranüs, Satürn, Plüton, Neptün ve Jüpiter’in özellikleri hakkında makaleler.
  • İnanılmaz Olaylar: Bu kategoride yaşanılmış olağanüstü olaylar yayınlanmaktadır. Ziyaretçi ve üyelerimizden gelen, normal şartlarla açıklanamayan, yaşanmış doğaüstü olaylar ilginizi çekecek belki de kendinizden de bir şeyler bulacaksınız. Lütfen sizlerde başınızdan geçen ilginç olayları göndererek onları dostlarımızla paylaşınız.
  • Kahve Falı: Kahve falı nedir, kahve falına nasıl bakılır, kahve falında çıkan simgelerin anlamları
  • Metafizik”: Metafizik konular, Parapsikoloji nedir? Telepati Telekinezi Reankarnasyon Metapsişik Biyoenerji Fizyonomi Simya İsimler ve Kader Ebced Hesabı Nasih Ledün Havas İlmi
  • Yıllık Fal: Burçların yıllık yorumları kategorisi. Burcunuz yıl içinde sizin için neler söylüyor, mutlaka inceleyin.

Makaleler

Rüya Hakkında Önemli Bilgiler

Bir rüyayı değerli veya değersiz kılan ana faktörler o rüyanız saçma, olağan dışı, absürd, imkansız olaylar içermesi değil, rüya içinde geçen olayların birbiri ile bağlı olması, aynı yönde mesaj vermesidir. En değerli rüyalarda bir ana olay vardır, diğer olaylar ve unsurlar bu ana temayı destekler, açıklar. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da yoruma pozitif yaklaşılmalı ve kişinin içinde olduğu ruh hali bilinmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir