Ücretsiz Rüya Yorumları

Bize yazın

Rüyalarınızı göndermeden önce lütfen sitede arama yapın ve açıklamasını bulamazsanız bize gönderin. Gelen rüyaların büyük bir kısmının açıklaması zaten sitede yer almaktadır. Sadece rüyalarınızı değil; şikayet, görüş ve önerilerinizi de bu sayfadan bir iletiniz, bunlar bizim için çok önemlidir.

Sağlıklı bir rüya yorumu için hakkınızda bilgi vermeyi unutmayınız. Sitede daha önceden açıklaması yapılmamış ve düzgün Türkçe kullanılmış başvurular elden geldiğince cevaplanmaya çalışılacaktır ancak bu başvuruların cevaplanması garanti edilmemektedir.

Dostlarımızın dikkatine: sağlık ve bazı özel nedenlerle 02 Aralık ile 10 Aralık 2016 tarihleri arasında rüyalarınıza cevap verilemeyecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Bu tarihlerde eğer rüya gönderirseniz daha sonra cevaplanacaktır.

1. Rüyanızı gönderirken en azından yaşınız, cinsiyetiniz, medeni durum ve işinizi yazmanız gereklidir. Bu bilgiler olmayan rüyalar yorumlanmayacak, sadece rüyanın mesajı hakkında yol gösterilecektir.

2. Facebook, Twitter, Google+, Instagram, Pinterest veya başka bir sosyal medya ortamında sitemizi beğenen, arkadaşlarıyla bir sayfamızı paylaşan veya sitemizi tavsiye eden kişilerin mesajları öncelikle cevaplanmakta, yorumlanmaktadır.

Eski üyelerimiz ve dostlarımızın dikkatine: başvuru sayısı her geçen gün arttığı için lütfen bizi desteklediğiniz adresi her mesajınızda yeniden gönderin. Bu size cevapta öncelik sağlayacaktır.

En Çok Okunan Yazılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Bu sayfayı beğen, arkadaşınla paylaş
Twitter Facebook Google+