Ücretsiz Rüya Yorumları

Bize yazın

Rüyalarınızı göndermeden önce lütfen sitede arama yapın ve açıklamasını bulamazsanız bize gönderin. Gelen rüyaların büyük bir kısmının açıklaması zaten sitede yer almaktadır. Sadece rüyalarınızı değil; şikayet, görüş ve önerilerinizi de bu sayfadan bir iletiniz, bunlar bizim için çok önemlidir.
Sağlıklı bir rüya yorumu için hakkınızda bilgi vermeyi unutmayınız. Sitede daha önceden açıklaması yapılmamış, düzgün Türkçe kullanılmış ve bize destek veren kişilerin başvuruları elden geldiğince hızlı cevaplanacaktır.

1. Rüyanızı gönderirken en azından yaşınız, cinsiyetiniz, medeni durum ve işinizi yazmanız gereklidir. Bu bilgiler olmayan rüyalar yorumlanmayacak, sadece rüyanın mesajı hakkında yol gösterilecektir.

2. Sizlere hizmet için ciddi bir zaman ve emek harcıyoruz. Ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmetin karşılığında sizlerden de destek bekliyoruz ve Facebook , Twitter , Google+Instagram, Pinterest veya başka bir sosyal medya ortamında sitemizden bahsetmenizi, tavsiye etmenizi, paylaşmanızı bekliyoruz. Bize destek vermeyen arkadaşların rüyalarının yorumlanması garanti edilmemektedir.

3. Bundan böyle istihare rüyalarına cevap verilmeyecektir. Çünkü bu konu hassas bir konudur ve maalesef bir çok konuda olduğu gibi istihare yapmak konusu da magazinleştirilmiş, bilen bilmeyen istihare yapmaya başlamıştır. Konuya çok ilgi duyanlar İslami Rüya Tabirleri sitelerinde araştırma yapabilirler.

Eski üyelerimiz ve dostlarımızın dikkatine: başvuru sayısı her geçen gün arttığı için lütfen bizi desteklediğiniz adresi her mesajınızda yeniden gönderin. Bu size cevapta öncelik sağlayacaktır. Bazı arkadaşlar mail adresini hatalı yazdıkları için mesajımız kendilerine ulaşmamaktadır. 24 ile 48 saat arasında cevap alamayan arkadaşlarımız yorumlar sayfasında mesajlarını kontrol edebilir.

En Çok Okunan Yazılar

Benzer Yazılar İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı paylaşın
Twitter Facebook Google+