Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada 10 Sene Önceki Halini Görmek

Rüyada 10 sene önceki halini görmek neye çıkar?

Rüyamda kendimi 10 sene önceki halimde görüyorum, saçlarım baya uzun koyu kumraldı (şuan kısa) zayıf ve beyaz tenliyim fakat kollarım omuzlarımdan biraz aşağıdan itibaren yok, bembeyaz kesik falan gibi durmuyor uçları yuvarlak. Bir evdeyiz salona giriyorum üstümde beyaz bir gecelikle aileme “ya kollarımı niye geri dikmemişler” diyorum “nerede kollarım?gördünüz mü?” diyorum, annem “kızım onlar çürümüştü, mutfaktaki çöpe attım” diyor, “onlar dikilmez dediler, yenilerini koydular” diyor.

Sonra kendimi yeni kollarımla görüyorum ama yamuk dikmişler, dikiş izi yok “e bunlar olmamış ki böyle yaa” diyorum “yanlış koymuşlar” diyorum, “eskileri nerede bir bakayım” diyorum, erkek kardeşim “haa onları ben yedim” diyor, “manyak mısın niye yedin” diyorum, “ya zaten çürümüştü bende acıkmıştım, yazık olmasın diye yedim” diyor.

Bu rüya ne anlama geliyor, lütfen açıklar mısınız ? Çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Rüyada 10 sene önceki halini görmek yorumu

Öznur merhaba, lütfen rüyalarınızı rüya gönder sayfasından gönderin. Böyle yaptığınızda sizden gelen rüyalar veri tabanında otomatik saklanmakta, birer birer cevaplanmaktadır. Bu kez yaptığınız gibi mail ile gönderdiğinizde istenmeyen mesajlar klasörüne düşebilmektedir. Yine de böylesine ilginç bir rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim.

Görmüş olduğunuz rüya şu anda gerçek hayatta kendinizi güçsüz ve bir durum karşısında çaresiz hissettiğinizi ve geçmişin kaygısız, korkusuz günlerini özlediğini simgelerken öte yandan da birilerinin sizi koruduğuna işaret etmekte, bunun kıymetini bilip ona göre davranmak gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir