Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada 13 Yaşında Evlendirilmek

Rüyada 13 yaşında evlendirilmek ne demektir?

Rüyamda 13 yaşındaydım. Benden çok büyük birisi benimle evlenmek istiyordu. O adam 28 yaşındaydı, annemler bana bunu söylediği zaman hiç bir gariplik yokmuş gibi “hadi evlen ne olacak” der gibi bakıyorlardı. Bende bağırdım “18 yaşında olsam, adam hala benden 10 yaş büyük olacak, siz çıldırdınız mı! Hepinizi öldürürüm evlenmem!” dedim. Her şeyi kırdım yıktım, sonra o adam hep benim yanıma gelip duruyordu, kıvırcık saçlıydı, uzun boyluydu iriydi. Yanımda başkalarıyla konuşurken bana göndermeler yapıyordu, kolumu sıkıyordu, tırnağının izi kalıyordu hep. Bende sonradan “evlensem mi acaba” dedim, ne olacağını görmek için “Tamam evlenicem seninle.” dedim.

Ondan sonra adam “Tamam aşkım, her şeyi siz yapın, düğün takı falan ben birazdan gelicem” dedi. Sonra ben adamın kolunu sıktım çektim geri “Bana bak sen kendini ne zannediyorsun lan! Ölürüm de evlenmem seninle!” dedim, bağırdım, sonra kaplan gibi adamın üstüne atladım, yumrukladım.

Adam öldü mü bilmiyorum ama öldü galiba. Neyse sonra, benimle yaşıt (13) 20 den fazla çocuk geldi, kızlı erkekli karışık, onlar arkama geçtiler, benim çetemdi sanırım. Beni önlerine aldılar, sonra benim ailemde dahil bir grup yetişkinin üstüne yürüdük, kovaladık, sonra çete olarak parklara bahçelere saldırdık. Uyandığımda kendimi iyi hissetmiyordum, ben 20 yaşındayım ama rüyamda 13 yaşında evlendirilmeye kalkınca psikolojim biraz sarsıldı. Rüyamı yorumlayabilirseniz çok mutlu olurum.

Kimden:İnatçı bayan
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler:evlenmek, çocukken evlenmek, genç biriyle evlenmek, evlenmekten vazgeçmek, sinirlenmek

Rüyada 13 yaşında evlendirildiğini görmek yorumu

Rüyanız geçmişte ( büyük ihtimalle 13 yaşlarında ) yaşadığınız bir travmanın etkisinin, zihninizin derinliklerinde kaldığını temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlilik görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada 13 Yaşında Evlendirilmek” için 2 yanıt

Rüyada sevmediğin biriyle evlenmek
Ben rüyamda tanıdığım ama sevmediğim biriyle evleniyordum. Sevdiğim insanda buna ses çıkarmadı, nikah memuru huzurunda imza attım ve çok pişman oldum o an. bu ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz?

Rüyada istemediğin biriyle evlenmek neye işarettir
Ben rüyamda tanıdığım ama sevmediğim biriyle evleniyordum. Sevdiğim insanda buna ses çıkarmadı, nikah memuru huzurunda imza attım ve çok pişman oldum, o an. Bu ne anlama geliyor? yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir