Kategoriler
Sayılar

Rüyada 1462 Tarihini Görmek

Rüyada 1462 tarihini görmek neye işaret eder?

Ben 22 yaşindayim adim Vahdet. sevdiğimden ayrildim yalnız 3 senedir onu bekliyorum, 3 gün önce rüyamda onu gördüm. Rüyanin başini tam hatirlamiyorum ama onu şunu sordum “ne zaman” dedim o bana “1462 yi bekle vahdet” dedi, ben “ne zaman ayşegül” diye ikinci kez sorum o yine 1462 yi bekle vahdet” dedi.

Mekan, zaman ve rüyanın başını hatırlamıyorum bu tarih ne biz şuan miladi 1426 yılındayız ne anlama geliyor neyi bekleyeceğim 1462 yılında ne olacak kafam karıştı yardımcı olabilirseniz sevinirim. Vahdet.

Rüyada 1462 tarihini görmek tabiri

Bu ilginç rüyayı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. miladi 1426, 1462 yılında ne olacak konularına kafanızı takmayıp, güncel hayatınızı yaşamalısınız. Gördüğünüz rüya gelecekle ilgili hiçbir mesaj vermemektedir. Sadece eski günlere özlem duyduğunuzu net olarak anlatmaktadır. Lütfen bakınız rüyada tarih sayfası. Rüyada tarih görmek eski zamanları, eski anıları simgeler. Sizin eskileri anımsamak veya yeniden yaşamak isteğinizi ifade eder.

“Rüyada 1462 Tarihini Görmek” için bir yanıt

ama bu rüyadan sonra korkunç rüyalar bölümünde yaptığım yine kız arkadaşımla yaşadığım bir kıyamet rüyası var ister istemez bu tarihden sonra o rüya insanın kafasında çelişki yaşatmazmı…… bu iki rüya arasında bağlantı olabilirmi acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir