Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada 2 Başlı Yeşil Yılan Görmek

Rüyada 2 başlı yeşil yılan görmek ne demektir?

Rüyada 2 başlı yeşil yılan görmekMerhaba, rüyamda evin içinde yeşil 2 başlı yılan gördüm. Yılanın gövdesi peluş gibi yem yeşildi kocamandı kafası 2 adetti ve biraz küçüktü. Yılanın kafasını koparıyorduk, su döküyorduk küçülüyordu, sonra tekrar büyüyor 2 kafalı oluyordu. 3-4 kez kafasını kopardım ama gene büyüdü fazla korkmadım sonra abimi yuttu, kafasını kopardım içinden çıkarmaya çalıştım korkarak uyandım, lütfen acil yorumlayın bugün bekliyorum. 02.12.2009 / 13:22 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada 2 başlı yeşil yılan görmek neye yorulur?

Rüyada yeşil yılan dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa temsil eder. Rüyada yılan gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder. Rüyada evde yılan görmek eşler veya ile üyeler arasında tartışma yaşanabileceğine işaret eder.

Rüyada iki başlı yılan görmek yakın çevrenizde bulunan oldukça bilgili, kuvvetli birileri ile çekişme içinde olduğunuzu ve bundan endişe duyduğunuzu ifade etmektedir. Rüyanıza göre bu çekişme, rekabet uzun süre devam edeceğe görülmektedir. Rüyada yılan görmek konusunda detaylı açıklamaları yılan rüya yorumu sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada 2 Başlı Yeşil Yılan Görmek” için 3 yanıt

rüyamda amcam beni balkonun ortasına götürdü oraya koydu kendisi balkondan çıktı balkon kapısını örtmeden önce peki bu yılanı farketmiş miydin? diye sordu ve balkon kapısını kitleyip beni izledi ben yılandan korkunca balkonun öteki ucuna doğru koştum ve yılanın kuyruğunda ve ön tarafında olmak üzere 2 başının olduğunu farkettim. balkon kıvrımlı bir balkon kıvrımından döner dönmez bana saldırdı ve çok korkarak uyandım bu ne manaya geliyor yorumlayabilir misiniz?

Bende Bu Rüyayı Gördüm Ama Ben Yılanın İnsan Gibi Büyüdüğünü Ve De Kapıyı Açmaya Çalışmıştı Ben Kapıyı Açmış Ve De Onun Kafasına Bir Kez Vurmuştum Sonra Yerden Taş Aldığımda [Dışarıda] Kafasına Vurdukça İnsana Dönüşüyordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir