Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada 2 Çeşit Kan Görmek

Rüyada 2 çeşit kan görmek ne demek?

Merhabalar, rüyamda annemle babamın yatak odasına girmişim ve kapı kilitli. Sonra 15 yaşındaki oğlan kardeşim kapının altında çukur açıyor ve zorla kendisi benim tarafa geçmeye çalışıyor ama kapı kilitli olduğu için yarıya kadar, odaya girebiliyor ve orada kalıyor. Sonra yetişebildiği kadar uzanıyor ve ayağımı ısırıyor, bağırıyorum. Sonra kapı açılıyor ve iki çeşit kan var, daire seklini almış, büyük yan yana daire şeklinde kan toplanmış, ama ikisi de birbirine karışmıyor ve biri açık renkli kan, diğeri ise kapalı renkli kan.

Biri sözde benim kanım diğeri ise kardeşim kapının arasında kaldığı için onun kanı. Bu neye delalettir? 19 yas – bayan – yardımcı öğretmenim. İpuçları kilitli kapı, oğlan kardeş, yatak odası, kan rüya tabiri.

Rüyada 2 çeşit kan görmek yorumu

Rüyada yatak odası görmek özel yaşamınızı gizli tutmak istediğinizi ifade eder. Alternatif olarak hayatın iç doğası ve samimi ilişkilerin göstergesidir. Rüyada erkek kardeşini görmek müjde, güzel bir haber almak anlamına gelir, kendini güvende hissetmenize sebep olacak bazı güzel olayların gerçekleşeceğini işaret eder. Rüyanız hakkında bilgi için lütfen kan rüya yorumu sayfasını inceleyip, oradaki bilgilerle kendi durumunuzu bir arada değerlendirerek rüyanın verdiği mesajı çözünüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir