Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada 2 Gün İçinde Öleceğini Görmek

Rüyada 2 gün içinde öleceğini görmek ne demektir?

Selam rüyamda sağ kaşımın yanında büyük bir yara vardı nasıl olduğu kısmını bilmiyorum, hatırladıklarım doktorun enfeksiyonu önleyemiyoruz, 2 gün içinde öleceksin dedi ve ailemdeki kişilerle birlikte yakın çevremde bulunan insanlar bu durumu hiç önemsemiyorlardı. Benim kafam çok karıştı araştırmalarımda hep ölü görünce veya öldüğünü görünce bunlar olur gibisinden yazılar buldum. Yardım ederseniz çok sevinirim

Rüyada 2 gün içinde öleceğini görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya çok ilginç mesajlar vermektedir. Umarım yorumum yanlış çıkar. Rüyanız helal para kazanmak, zengin olmak konularında negatif düşünce ve olumsuz fikirlerin içinizi kapladığını, yakınlarınızın bu nedenle sizden uzak durduklarını simgelemektedir.

Not bu yorumu basitleştirmek gerekirse maddi konularda içinizde kimi olumsuz düşünceler olduğunu ( kısa yoldan para kazanmak – helal olmayan ) bu nedenle ailenizin / yakınlarınızın sizi sevmedikleri söylenebilir.

Lütfen uygun zamanda düşüncelerinizi yazar mısınız? Ailenize, kolay yoldan para kazanma düşünceniz olduğunu ima ettiniz mi? Söylediniz mi? Rüyada ölüm vaktini görmek konusunda detaylı bilgiler rüyada öleceğini görmek yer bulunmaktadır.

“Rüyada 2 Gün İçinde Öleceğini Görmek” için 3 yanıt

Benim dedem öldükten sonra psikolojim bozulduğu için rüyamda kendi kendime “acaba bende mi öleceğim” diye söyleniyorum, bu nedir? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada öleceğini hissetmek ne manaya gelir
Ben rüyamda öleceğimi hissediyorum, elimde bir poşette et parçası var, birazı kırmızı et birazı pişmiş et. Eşime ağlıyorum, korkuyorum, “bitti bak etime kokmaya başladı” diyorum.
Daha sonra bir yer görüyorum, resmim var buda ruyanın içinde rüya, mezarım genisliyor, uzerinde resmim var yanarken gölge olsun diye ALLAH imin bir hediyesi diyor bir ses. o arada uykuya dalmaktan korkarken ilahiler calmaya basliyor, ben çıgliklar atıyorum. Daha sonra birden uyanıyorum. 23 yaşında bekar bayanım.

Açelya selam,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatta şu anda berbat bir ruh halinde olduğunuzu, umutlarınızı kaybettiğini, büyük ihtimalle önemli bir hayal kırıklığı yaşadığınızı temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir