Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada 2 Katlı Cami Görmek

Rüyada 2 katlı cami görmek neye işaret eder?

Ben Kendımı Halıları Yesıl Olan 2 Katlı Bır Camının Icınde Gordum. 2. Katında Beyaz Sarıklı, Yesıl Sarı Cubbelı Alimler Oturuyorduk Ve Bir Tanesinin Elinde Kalem Kağıt Ordakılerı Deftere Yazıyorlardı. Ben Benıde Kayıt Edın Dıyordum, Benı Zorlada Olsa Kayıt Ettıler Ve Bır Tanesı Bana Bakarak Gulumsedı. Sonra Tam Hatırlamıyorum. Teşekkürler. Rüya temaları alimler, Beyaz Sarıklı, sarı cübbeli, yeşil cübbeli, yeşil halılar. 31. 03. 2010 / 01:29

Rüyada 2 katlı cami görmek neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz bu güzel ve kıymetli rüya emniyet, güvenlikte olacağınıza, Selamete çıkacağınıza işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cami görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada 2 Katlı Cami Görmek” için 2 yanıt

Merhaba. Rüyamda Antalya’nın Manavgat ilçesindeki bir camiyi yaklaşık 1000 metre yüksek bir dağdan izliyordum. Caminin minareleri haricinde etrafında yani biraz uzakta da 2 adet minare vardı. Sonra şehrin ışıkları birden söndü sadece caminin minaresinde ki ay yıldızlı motif yanıyordu bir kaç saniye geçtikten sonra o da söndü bütün ilçe kap karanlık kalmıştı.
21, Erkek, Bekar, Öğrenci, stres ve korku

Görmüş olduğun rüya gerçek hayatında kendini emniyette hissetmene veya selamete ermene mani olan bazı durumlar olduğunu göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir