Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Aşık Olduğu Çocuğu Görmek

Rüyada aşık olduğu çocuğu görmek ne demektir?

2 yıldır aşık olduğum çocuğun okuldan naklini alma durumu vardı ve o benim ona olan hislerimden haberdar değil, şimdiye kadar hep içimde bir umut taşıdım bir şeyler olabilir belki diye üstelik onu her gördüğümde sürekli canım acıyor özellikle de başkalarıyla, bende geçen gün bu konu hakkında istişareye yatsam mı diye düşündüm, işte bunun nasıl yapılacağını falan araştırdım biraz, duaları vardı karışık geldi açıkçası, biraz da üşendim, ertesi gün öğrenip yapayım dedim ama bir yandan da tahmin ettim ertesi gün regl olabileceğimi ama yinede ertesi güne bıraktım ve uyudum.

O gece rüyamda da; ben şuan benden uzakta yaşayan köydeki kuzenimle birlikte çocuğun evindeyiz, annesi falan vardı, ev yanlış hatırlamıyorsam – buraları çok net hatırlamıyorum- kalabalıktı ve o, bir kız arkadaşının evine gidiyor, ben biraz üzülüyorum bu duruma, daha sonra o gidince -bundan sonrasını net hatırlıyorum- ben kuzenim birde çocuğun annesi kalıyoruz evde, arada da babası geliyor, ben regl olduğumu fark ediyorum çocuğun annesinin yanına gidiyorum “ped var mı” diyorum, o da çok saf bir şekilde cebinden plastik sakız çöplerini çıkartıyor “bunları mı” istiyorsun diyor, bende ne istediğimi anlatmaya çalışıyorum oda bana yardım etmeye çalışıyor ama anlamıyor maalesef, bende kuzenimin yanına gidiyorum durumu anlatıyorum ve şaşırıyorum da, oda elinde bir anahtarla yeşil kocaman bir dolaptan bir bölmenin kilidini açıyor ama bu dolabın baya üzerinde bolca çivi var hatta açarken bu çivilerin o arka kısımları keskin batmıyor mu acaba düşünüyorum.

Sonra karşımıza bir daha bir kilit daha çıkıyor bir kilit daha bir kilit daha. en sonda açılıyor içinden aslında ilk başta dolara benzettiğim bir sürü yeşil ve beyaz renklerde ped var bende iki üç tane alıyorum aldıklarımı görmüyorum net dolabın içi dar ve çivili olduğundan ama 2 yeşil 1 beyaz alıyorum sanırım. Aslında rüya çok daha uzundu başı çok farklı yerdeydi ama böyle sonlandı, yatmadan önceki geceden düşündüğüm için beynim oyunu da olabilir belki de, bilmiyorum.
17 yaşında bekar kızım.

Rüyada aşık olduğu çocuğu görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, klasik bir gençlik rüyası olup, 15 – 17 yaşları arasındaki gençler sık sık karşı cinsten arkadaşları hakkında değişik tarzlarda rüyalar görürler. Bu tür rüyalar genellikle bir anlam taşımazlar. Sizin rüyanızda bana göre bu grupta bir rüyadır.

“Rüyada Aşık Olduğu Çocuğu Görmek” için bir yanıt

Aşık olduğum çocuk, çocuklara yardım etmek amacıyla bir okula gidiyor ve çocuklarla birlikte resim yapıyor. Bende en yakın arkadaşımı zorla o okula götürüyorum, aşık olduğum çocuğu görmek için. Aşık olduğum çocuk, orada oturmuş çocuklarla resim yapıyor. Bende karşısına oturup, resim yapmaya başlıyorum. Ona Çok güzel çizmişsin diyorum. O da bana bakıyor ve Daha var onlar da güzel göstereyim diyor. Bende ona Zaten biliyorum diye karşılık veriyorum. O an gerçekten çok güzel hissettim. Aşık olduğum çocuk bana öyle bir bakıyor ki, benim onu ne kadar iyi tanıdığımı fark ediyor ve beni reddettiği için pişmanlık duyuyor, beni kazanmak istiyor. Daha sonra aşık olduğum çocuğun sevgilisi ve aynı zaman da benim arkadaşım olan kız geliyor. Ben, kızla Nasılsın şeklinde konuştuktan sonra aşık olduğum çocuk kızın yanına geliyor. Ben de o sırada bir odaya giriyorum ve kapıyı kapatıyorum. Onları görünce çok üzülüyorum ve gözlerim doluyor. Sonrasında, arkamdan aşık olduğum çocuk, bulunduğum odaya giriyor ve kapıyı kapatıyor. Bana bir şeyler söylemeye başlıyor. Ben ise en sonunda dayanamayıp ona sarılıyorum. Ona sarılırken kendimi tutamayıp daha çok ağlıyorum. Sonrasında kendimi koltuğa atıyorum ve aşık olduğum çocuk, kafasını bacaklarıma koyuyor. O da ağlıyor bende ağlıyorum. Aynı zamanda saçlarını okşuyorum. O sırada ağlarken ve aşık olduğum çocuğun saçlarını okşarken, karşımda bana aşık olan ama benim sevmediğim çocuğu görüyorum. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci, Mutsuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir