Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada 3 Büyük Balık Görmek

Rüyada 3 büyük balık ne manaya gelir?

Selam, rüyamda denize bakan ucbucaq formasinda ev gördüm. Yani daniz menzereli ve denize çok yakın bir ev, çok hundur bir ev, 3 divari var, divarinin biri butunlukde shusheden yapilmish, denize bakar, men eve girdikde o güzel deniz manzarasindan donub kaliram, o kadar güzel mavi deniz vardiki.

Onceden teshekkur ederim, Sonra cantadan chikarilan 3 büyük balık gordum, (2 siyah, 1 beyaz). Beyaz balikin beni dishledi, chantadan chikaran kishi onu benden ayirdi. Adel 01 Şubat 2012

Rüyada 3 büyük balık görmek neye yorulur?

Merhaba,

Rüyanız olağanüstü güzel günlerin kapıda olduğunu simgelemektedir. Deniz, güzel ve balıklar; hepside birbiriyle uyumlu ve pozitif anlamlar taşımaktadır: kısmet, servet, bolluk, helal kazanç, sağlık, mutluluk, yenileşme, iyileşme.

Rüyanızdaki tek mesele siz bu güzelliklere kavuşunca sizi kıskananlar çıkabilecektir. Rüya temaları : denize bakan ev, deniz manzaralı ev, mavi deniz, siyah balıklar, beyaz balık, balık ısırması, çantada balıklar. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada 3 Büyük Balık Görmek” için bir yanıt

İyi günler ben rüyamda temiz pırıl pırıl akan bir dereden büyük bir balık yakaladığımı gördüm tam kenara çekerken kaçırdım ama arkadaşım onu tutarak bana getirdiğini gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir