Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada 3 Katlı Ahşap Ev Görmek

Rüyada 3 katlı ahşap ev görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda evleniyorum, önce kırık beyaz güpür bir gelinlik giyip düğünün olacağı 3 katlı ahşap bir eve gidiyorum. Yolda gerçek hayatta evlilik teklifi aldığım kişiyi görüyorum, yolun karşısında gidiyor, üzerinde kahverengi takım elbise var, o ara önünden yeşil renkli otobüs geçiyor ve kayboluyor.

Ben o eve giderken kalabalık bir kadın grubu görüyorum, o kişinin annesinin üzerinde yeşil bir elbise var ve beni kolumdan tutuyor. Sonra o eve gidiyorum, bir ara oturduğumda bakıyorum gelinliğim gri ve kırmızı desenli bir elbiseye dönüşüyor. “Krem rengiydi kıyafetim” diyorum, sonra üst kısmı yine krem rengi oluyor kıyafetin.

Bir ara camdan aşağı bakıyorum bahçede dut ağacında meyveler olmuş, hepsi beyaz renk ama 2 tanesi siyah dut. Az ileri bakıyorum dalında yeşil domatesleri görüyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. ( 37 yaş)

Rüyada 3 katlı ahşap ev görmek yorumu

Gördüğünüz rüya şu anda yaşamınızda bazı iniş çıkışlar, dedikodular yaşadığınızı fakat tüm bunların sona ereceğini, yaşamınızda yeni bir dönem ( bereketli – olumlu ) başlayacağını ifade etmektedir. Ayrıca; evlenmek, rüyada ev, gelinlik giymek, dut ağacı sayfaları da ilginizi çekebilir.

“Rüyada 3 Katlı Ahşap Ev Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir ağaç ev vardı arkadaşlarımla içinde takılıyorduk şehrin içindeydi ağaç ev çok fazla kişinin girip dağıtmasını istemiyordum. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Akkam selam, gördüğün rüya kişiliğinin oturduğunu ve geçmiş ile gelecek arasında mükemmel bir dengeye sahip olduğunu işaret ederken aynı zamanda gerçek hayatında duygusal bir karaktere sahip olduğunu, geçmişe bağlı kökenlerine düşkün biri olduğunu göstermekte, hiç kimsenin ya da hiç bir şeyin bunu değiştirmesini istemediğini temsil etmektedir. İyi bayramlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir