Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada 3 Meme Görmek

Rüyada 3 meme görmek neye işarettir?

Rüyamda 3 memem vardı hepsi normal görünümde idi, süt dolu memeler daha diri olur, normal gözüküyordu hiç korkmadım rüyamda. Bana da çok normal gözüküyordu iki mememin ortasında 1 tane daha çıkmış, şoktayım aslında. Yardımcı olursanız sevinirim, üç memesi olduğunu görmek ne demektir?

Rüyada 3 meme görmek neye yorulur?

Merhaba. Rüyada meme görmek genellikle bereket, bolluk, güç, kuvvet kazanmaya işaret ederken bazen de memeler evlat sahibi olmaya yorumlanır. Süt dolu memeler ise kız çocuk sahibi olmaya işaret eder. Gördüğünüz rüya eğer çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız çok hayırlı bir kız çocuk sahibi olmaya, çocuk beklemiyorsanız hayal dahi edemeyeceğiniz, çok şaşıracağınız güzel gelişmelerin çok yakında gerçekleşeceğine işaret edebilir.

Rüyanızın en ilginç tarafı memelerinizi 3 tane olmasıdır ve bu normal yaşamda olmayan bir şeydir. Rüyanızda memelerinizi 3 adet olarak görmeniz  konularıyla ilgili olarak aşağıdaki üçlemelerden biri hakkında mesaj verebilir ki bunu ancak siz tespit edebilirsiniz, çünkü hakkınızda yeterli bilgi yok.

* yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )

* hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)

* Bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )

* baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )

“Rüyada 3 Meme Görmek” için 8 yanıt

ruyamda 3 tane mememin oldugunu gordum, ortada olan kucuk vr kuruydu, cok yadirgadim ve tiksindim, yorumu yazarsaniz sevinirim

ruyamda 3 memem oldugunu gordum sut falanda yoktu sagda 2 tane memem vardı ltfen cevaplarsanız sevınırım

Ali merhaba, rüyanız hakkında sayfada yazanlardan başka bir söyleme imkanı yok. Bu sayfadaki bilgilerle mesajı tespit etmeye çalışmalısınız.

rüyamda 4 memeli kadın gördüm ve kızı duvarlara bir şeyler çiziyordu, deli gibi çok korkunç bir aileydi.

Ruyamda üç memeli kiz gordum memeleri gayet diri idi fakat sagdaki ve ortadakinin uclari mordu “onlar erkek” diyordu, soldaki ise ucu yesil idi onada “kiz” diyordu ve “gidip aldiracam” birini diyordu, uclari da balik basi gibi idi. Bu ruyam neye yorumlanir

Ruyamda iki mememin arasinda bir tane daha cikmisti, digerleriyle ayni boyda. Mutasyon gibi bir sey gecirmistim herhalde ama Allah tan kotu bir ruya degilmis cok sukurler olsun. Insallah anlami hayatima yansir.

Rüyamda 5 meme gördüm, sol gogusum 1 tane sağ gogsum 3 taneydi, biri uc kısmından 2 ye ayrılmış halde 5 tane oluyordu ve korkuyordum. Rüyamda gördüğüm bir arkadaşa hayır duasi oturuyordum düzelmesi için dua ediyordum cevap verebilirmisiniz rüyam hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir